Регистрация

Ръководител Отдел „Архив“

08 Ное 2018 | Показана 1255 пъти

  • Работна сфера:
    Банкови,  финансови,  застрахователни услуги
  • Задължения и отговорности:
    Ръководител Отдел„Архив“
    към Дирекция “Административни Дейности в ЦУ” при Управление “Логистика”
    в Централно управление, гр. София

    Основни задължения:
    • Контролира архивната дейност и архивохранилищата в регионите и Централно управление.
    • Подготвя указания, процедури и вътрешно нормативни документи свързани с архивната дейност и контролира тяхното ефективно изпълнение.
    • Участва, ръководи и контролира проекти свързани с архивната дейност и централизацията на архивните документи на Банката.
    • Координира и контролира изпълнението на проектните задачи, съгласно поставените срокове.
    • Следи за спазване на правилата и процедурите за архивиране в архивохранилищата на Банката.
  • Изисквания към кандидатите:
    Изисквания за заемане на длъжността:

    • Образование - Висше;
    • Образователно - квалификационна степен „Магистър”;
    • Професионален опит: трудов стаж – 3 (три) години опит в областта на архивната или друга аналогична дейност. За предимство се приема практически опит в Банкова или Финансова институция;
    • Да има много добри теоретични и практически познания свързани със електронни системи за управление на архивите и архивната дейност. За сериозно предимство се приема практически опит с електронни системи за управление на дигитализирани архивни документи, както и деловодни програми;
    • Да има отлични познания за – MS Office, Word, Excel, Outlook, PowerPoint като и познания относно електронни системи за управление на хартиени документи;
    • Да ползва добре английски език;
    • Да има отлични комуникативни способности и умения за работа в екип.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Банка ДСК предлага:

    • Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
    • Възможност за развитие и израстване в личен и професионален план;
    • Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати.
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо
    Снимка

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Документите изпращайте в срок до: 28/11/2018 г. на e-mail: ivan_georgiev@dskbank.bgи careers@dskbank.bg на вниманието на: „Банка ДСК” ЕАД – Централно управление, гр. София, Дирекция “Набиране на персонал и администрация” към Управление “Човешки ресурси”.

    Контакт ще бъде установен с кандидатите, одобрени по документи.

    ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ОБРАБОТВАНЕТО НА ЛИЧНИ ДАННИ НА ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА:
    „Банка ДСК“ ЕАД е търговско дружество, регистрирано в Търговския регистър и регистъра на ЮЛНЦ към Агенцията по вписванията с ЕИК 121830616, със седалище и адрес на управление: гр. София, 1000, ул. „Московска“ № 19.
    Личните данни, които предоставяте при кандидатстване по тази ОБЯВА се обработват и съхраняват от „Банка ДСК“ ЕАД като Администратор на лични данни при стриктното спазване на изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета относно защитата на физическите лица във връзка с обработването на лични данни и относно свободното движение на такива данни и Закона за защита на личните данни.

    Подробна информация за целите и правното основание за обработването на личните данни; категориите получатели на лични данни; срока, за който ще се съхраняват личните данни; правата Ви като субект на данни, както и информация за начина, по който те могат да бъдат упражнени; данни за контакт с длъжностното лице по защита на данните и всяка друга информация, която Общият регламент за защита на личните данни изисква да бъде предоставена на субектите на данни е публикувана в раздел „Кариери“ на Интернет страницата на „Банка ДСК“ ЕАД.
  • Крайна дата за приемане на документи:
    28/11/2018
  • Име на фирмата: Банка ДСК ЕАД

    Индустрия/бизнес сектор: Банки/финанси/инвестиционна дейност

    Допълнителна информация:

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.