Регистрация

Проектен мениджър Бизнес развитие

06 Дек 2018 | Показана 777 пъти

  • Работна сфера:
    Мениджмънт
  • Задължения и отговорности:
    В Еконт всеки ден се случва нещо ново, някой има нова идея, която бързо пораства в план, а после в проект. Тогава се включва проектният мениджър и прави така, че нещата да се случат качествено, лесно и в срок.

    Търсим проектен мениджър на подобрение в процеса, според който се разпределят пратките на нашите куриери.

    Каним те да:
    • опишеш текущия процес за разпределяне на пратки
    • направиш анализ и предложения за подобрения в посока бизнес нуждите на компанията
    • внедриш подобрениято, като следиш за изпълнението на планираните задачи в срок и с необходимото качество
    • поставяш измерители (KPI), с които проверяваме ефективността на проекта
    • поддържаш изрядна проектна документация
    • предвиждаш възможни рискове в изпълнението на проекта
    • информираш навреме собственика на проекта при възникнали казуси

  • Минимален стаж на подобна позиция:
    1 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    Успешният проектен мениджър:
    • е комуникативен. Той обяснява проекта и задачите по него, докато е сигурен, че той и всички други имат едно и също разбиране за резултата.
    • е организиран. Координира екипи, ресурси и бюджети, води изрядна документация.
    • има нагласата “Ще направя нужното”, “Всичко е възможно” и “Зависи от мен”.
    • е прозорлив. Умее да предвижда три стъпки напред и възможните рискове.
    • има опит с подобрения в софтуери и комуникация с програмисти.
    • има натрупани познания в управлението на проекти и постоянно търси нови знания
    • опит в логистика е предимство
  • Предимства на кандидатите:
    Ако си резултатно ориентиран, обичаш да организираш хора и докарваш нещата докрай. Ако искаш да си част от проекти, които променят пазара на куриерски услуги, то изпрати своята автобиография и препоръки тук.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Стремим се да създаваме условия за реализиране на пълния потенциал на нашите служители. На всеки един даваме възможност за професионално израстване и го подкрепяме с нашите знания и опит.
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Препоръки

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    v_nikolaeva@econt.com
  • Крайна дата за приемане на документи:
    20/12/2018
  • Индустрия/бизнес сектор: Куриерски услуги

    Допълнителна информация:

    Е-mail: v_nikolaeva@econt.com

    Лице за контакт и допълнителна информация: Венцислава Николова

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.