Регистрация

Проектен мениджър Бранд

06 Дек 2018 | Показана 744 пъти

  • Работна сфера:
    Мениджмънт
  • Задължения и отговорности:
    В Еконт всеки ден се случва нещо ново, някой има нова идея, която бързо пораства в план, а после в проект. Тогава се включва проектният мениджър и прави така, че нещата да се случат качествено, лесно и в срок. Търсим проектен мениджър на проекти, свързани с бранда Еконт.

    Каним те да:
    • работиш заедно с едни от най-добрите бранд мениджъри в България
    • управляваш проекти, свързани с бранд развитието на Еконт
    • да се грижиш да имаме екип, който работи заедно за изпълнението на целта на проекта
    • да поставяш задачи на екипа и да следиш изпълнението им да е качествено и в срок
    • да поставяш измерители, с които проверяваме ефективността на проекта
    • да поддържаш изрядна проектна документация
    • при възникнали ситуации да информираш собственика на проекта.

  • Минимален стаж на подобна позиция:
    2 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    Успешният проектен мениджър:
    • има опит в управлението на проекти и може да покаже измерими резултати.
    • е комуникативен. Общува с лекота и добър стил. Може да обясни всичко, така че и дете да разбере.
    • е подреден. Умее да подрежда задачите си по приоритет, файловете си по азбучен ред.
    • има полезна доза педантичност. Обръща внимание на всеки детайл.
    • е еднонасочен. Разбира целта и е силно решен да я постигне.
    • е изпълнителен. Има нагласата “Ще направя нужното”, “Всичко е възможно” и “Зависи от мен”.
    • е проактивен. Вижда три стъпки напред.
    • се ориентира лесно в дигитална среда.

  • Предимства на кандидатите:
    ​Ако си резултатно ориентиран, обичаш да организираш хора и докарваш нещата докрай. Ако искаш да си част от проекти, които дават добрия пример в бранд управлението, то изпрати своята автобиография и препоръки тук.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Стремим се да създаваме условия за реализиране на пълния потенциал на нашите служители. На всеки един даваме възможност за професионално израстване и го подкрепяме с нашите знания и опит.
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Препоръки

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    v_nikolaeva@econt.com
  • Крайна дата за приемане на документи:
    23/12/2018
  • Индустрия/бизнес сектор: Куриерски услуги

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.