Регистрация

ЗАКУПЧИК (БАЙЕР) С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

09 Яну 2019 | Показана 363 пъти

  • Работна сфера:
    Администрация,  Маркетинг,  Търговия и продажби,  Друг
  • Референтен номер:
    HCS_ZA_0918
  • Задължения и отговорности:
    Human Capital Store търси да назначи ЗАКУПЧИК (БАЙЕР) С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК. Нашият клиент е компания с дългогодишен опит в дистрибуцията и маркетинга на висококачествена козметика и луксозни стоки.

    Основните отговорности и задължения включват:

    – Договаряне на цени и условия за сключване на сделки за доставяне на различни стоки
    – Ежедневна комуникация на английски език чрез телефонни разговори и електронна поща
    – Поддържане на база данни с доставчици и клиенти
    – Изготвяне на анализи, отчети, ценови оферти и презентации

    Изисквания и умения:

    – Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо)
    – Компютърна грамотност (MS Office)
    – Възможност за бизнес пътувания извън страната
    – Административни умения
    – Добра комуникативност и умения за решаване на проблеми

    Клиентът предлага:

    – Основна заплата + % от сключените сделки
    – Бизнес пътувания поне три пъти в годината
    В случай, че обявата е в областта на Вашия интерес – не се колебайте да ни изпратите актуално CV.

  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Документи за кандидатстване:

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    office@humancapitalstores.com
  • Име на фирмата: Human Capital Store
    чрез Human Capital Store

    Индустрия/бизнес сектор: Управление на човешките ресурси

    Допълнителна информация: Нашите услуги към кандидатите са безплатни.

    Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
    Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

    Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
    – да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
    – да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща

    Адрес за изпращане на документи: София 1606; бул. Тотлебен 53-55, етаж 3; офис 313

    Е-mail: office@humancapitalstores.com

    Телефон: 0877788944

    Лице за контакт и допълнителна информация: Йорданка Евтимова

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.