Регистрация

ДИРЕКТОР ОБЛАСТНО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО СЛИВЕН

10 Яну 2019 | Показана 256 пъти

    Банкови,  финансови,  застрахователни услуги,  Търговия и продажби
  • Референтен номер:
    16518
  • Задължения и отговорности:
    Уайзър е водеща, международна компания, специализирана в подбор на кадри от висше и средно мениджърско ниво. Компанията е част от Gi Group – световен лидер в областта на човешките ресурси, с офиси в повече от 40 страни в Европа, Азия и Америка.

    За наш клиент, водеща финансова компания, търсим опитен и отговорен професионалист за позиция: ДИРЕКТОР ОБЛАСТНО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО СЛИВЕН.

    Основни функции:
    • Управлява реализацията на продажбите в региона;
    • Развива нови и съществуващи целеви групи, средства, канали за ефективни продажби и подходите към тях като анализира, разработва и подпомага въвеждането на успешни практики, ноу-хау и печаливши стартегии;
    • Анализира и повишава текущите резултати от продажбите;
    • Организира и отговаря за обслужването на корпоративните клиенти;
    • Осъществява взаимодействие със стратегически партньори по продажбите и координира съвместната работата с тях;
    • Управлява, организира, обучава и оценява представянето на екипа, както и мотивира за по-ефективно изпълнение на поставените цели.

    Изисквания:
    • Висше образование в областта на Маркетинг или Продажби;
    • Минимум 3 години опит в продажбите;
    • Умения и опит в управлението на хора;
    • Отлични комуникационни, търговски и мотивационни качества;
    • Аналитично мислене и способност за взимане на решения;
    • Възможност и нагласа за чести пътувания в рамките на поверения регион;
    • Добра компютърна грамотност - MS Office. Опит в ползване на ERP или CRM е предимство;
    • Шофьорска книжка.

    Компанията предлага:
    • Професионална реализация в развита финансова компания;
    • Работа в млад и динамичен екип;
    • Конкурентно възнаграждение и допълнителни бонуси в зависимост от постигнатите резултати;
    • Служебен телефон, компютър и автомобил.

    Ако предложението представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, моля да изпратите актуална автобиография и мотивационно писмо.

    Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

    Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
    Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Уайзър притежава лиценз №2311 който е безсрочен.
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    3 год.
  • Градове:
    Сливен
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Снимка

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    office.bg@wyser-search.com
  • Крайна дата за приемане на документи:
    31/01/2019
  • Име на фирмата: WYSER

    Индустрия/бизнес сектор: Управление на човешките ресурси

    Допълнителна информация: Wyser is an international company oriented in searching for and selecting specialized middle and senior management. Wyser is presented in Europe, South America, North America and Asia and we work with companies and candidates in over 40 countries across the world. Wyser is a part of Gi Group, one of the major international leaders in the field of services specially dedicated to labor market development. Our mission is to translate our clients’ recruitment needs into projects, creating virtuous circles between valuable candidates who want to grow and companies interested in hiring the best leaders and most promising talents. In our work, we are stirred by the desire to build up long-term relationships with our partners, accepting their challenges with enthusiasm and supporting them in finding successful solutions together. We follow every project with a strong focus on the objective, and with dedication, competence, professionalism and confidentiality, towards both candidates and client companies. We are well aware how important work is for every individual. And we believe that the value of a company is always measured by the potential, talent and value of its people.

    Адрес за изпращане на документи: 84 Al.Stamboliyski Blvd., Sofia 1303

    Е-mail: office.bg@wyser-search.com

    Телефон: 02/9802620, 02/9807688

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.