Регистрация

СТАЖАНТ ПРОГРАМИСТ

11 Фев 2019 | Показана 432 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    MM Солушънс е софтуерна компания, с дългогодишен опит в разработването и поддържането на софтуер за камери на мобилни телефони, таблети, навигационни системи и други камера устройства.
    ММ Солушънс търси стажанти за позиция програмист (Junior C Developer). Програмата стартира на 25.03.2019 г.

    Изисквания към кандидатите:
    - Техническа грамотност (познания по хардуер, програмиране, операционни системи);
    - Основни познания по С (синтаксис на С);
    - Владеене на английски език;
    - Желание за учене и развитие.

    Компанията предлага:
    - Едномесечно безплатно обучение по С в присъствена целодневна форма с утвърден лектор.
    - Предложение за работа при успешно представяне на финален изпит.
    - Продължаващо обучение след назначаването на работа.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Стаж
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Информационни технологии и телекомуникации
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: MM Solutions

    Допълнителна информация: MM Solutions is a global leader in mobile software for imaging, video and audio, employing 200 software specialists in Sofia, Bulgaria. We are strategic partner of Texas Instruments and Qualcomm for camera solutions, e-books, tablets, etc.

    Е-mail: careers@mm-sol.com

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.