Регистрация

ВЪТРЕШЕН ОДИТОР

27 Фев 2019 | Показана 1747 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    „БАНКА ДСК” ЕАД ОБЯВЯВА ПОДБОР НА КАНДИДАТИ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

    ВЪТРЕШЕН ОДИТОР КЪМ УПРАВЛЕНИЕ „ВЪТРЕШЕН КОНТРОЛ И ОДИТ“, ЦЕНТРАЛНО УПРАВЛЕНИЕ

    Основни задължения:

    • Извършва одити в Централно управление на Банката и дъщерните й дружества.

    • Извършва анализи и оценки на системите за управление на отделните видове риск (кредитен, пазарен и оперативен), методи за оценка на риска и достатъчност на капитала.

    • Изготвя финансови анализи и оценка на ефективността и рентабилността на Банката и банковите продукти.

    Изисквания за заемане на длъжността:

    • Висше образование - Магистър (MSc) Финанси, Финансов мениджмънт, Счетоводство и контрол.

    • Много добри компютърни умения (MS office). Ползването на статистически програми, ще се счита за предимство (EViews, SPSS или друг приложен софтуер).

    • Умения за вземане на решения, комуникативност, предприемчивост, лоялност, работа в екип.

    • Способност за разрешаване на проблеми и работа в динамична среда.

    • Свободно владеене на английски език (писмено и говоримо).

    • Опит в банковата сфера и/или капиталовите пазари и финансово посредничество минимум 2 (две) години.

    • Притежавани сертификати в областта на финансите, счетоводството, управление на риска или вътрешния одит ще се считат за предимство.

    • Готовност за пътуване в командировки до различни поделения на Банката в страната.

    Банка ДСК предлага:
    • Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;

    • Възможност за развитие и израстване в личен и професионален план;

    • Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати.

    Необходими документи за кандидатстване:

    • Мотивационно писмо.

    • Професионална автобиография (CV) на български и на английски език с актуална снимка.

    Документите изпращайте в срок до 20.03.2019 г. на e-mail:
    Stefan.Pamukchiev@dskbank.bg
    Контакт ще бъде установен само с кандидатите, одобрени по документи.

    ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ОБРАБОТВАНЕТО НА ЛИЧНИ ДАННИ НА ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА:

    „Банка ДСК“ ЕАД е търговско дружество, регистрирано в Търговския регистър и регистъра на ЮЛНЦ към Агенцията по вписванията с ЕИК 121830616, със седалище и адрес на управление: гр. София, 1000, ул. „Московска“ № 19.

    Личните данни, които предоставяте при кандидатстване по тази ОБЯВА се обработват и съхраняват от „Банка ДСК“ ЕАД като Администратор на лични данни при стриктното спазване на изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета относно защитата на физическите лица във връзка с обработването на лични данни и относно свободното движение на такива данни и Закона за защита на личните данни.
    Подробна информация за целите и правното основание за обработването на личните данни; категориите получатели на лични данни; срока, за който ще се съхраняват личните данни; правата Ви като субект на данни, както и информация за начина, по който те могат да бъдат упражнени; данни за контакт с длъжностното лице по защита на данните и всяка друга информация, която Общият регламент за защита на личните данни изисква да бъде предоставена на субектите на данни е публикувана в раздел „Кариери“ на Интернет страницата на „Банка ДСК“ ЕАД.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Банкови, финансови, застрахователни услуги
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Банка ДСК ЕАД

    Бизнес сектор: Банки/финанси/инвестиционна дейност

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.