Регистрация

ЮРИСТ / МЛАДШИ АДВОКАТ

11 Мар 2019 | Показана 1801 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Адвокатско дружество „Георгиев, Тодоров и Ко.“ търси да присъедини към екипа си юрист / младши адвокат.

    Нашите изисквания:
    - Юрист, завършил специалност „Право“ с взети държавни изпити или младши адвокат
    - Много добър писмен и говорим английски език
    - Минимален среден успех от семестриални изпити – 5,00
    - Минимален среден успех от държавните изпити – 5,00
    - Способност за работа в екип

    Ние предлагаме:
    - Възможности за дългосрочна професионална реализация и развитие в адвокатско дружество с утвърдено име
    - атрактивно възнаграждение
    - отлични условия за работа
    - помощ при професионалното развитие от водещи юристи
    - работа с корпоративни национални и чужди клиенти
    - практика в различни правни области.

    Моля изпратете мотивационно писмо, CV и копие от диплома за завършено висше образование на имейл office@georg-tod.com най-късно до 04.04.2019 включително.
    Отговарящите на условията кандидати ще бъдат поканени на интервю.
    Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД.
    Адвокатско дружество „Георгиев, Тодоров и Ко.“ се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Право
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Адвокатско дружество "Георгиев, Тодоров и Ко"

    Бизнес сектор: Право

    Уебсайт на компанията: https://georg-tod.com

    Допълнителна информация: Основана през 1991 година, „Георгиев, Тодоров и Ко.“ е една от първите български правни кантори в страната.
    Към момента дружеството е една от водещите кантори в България, която успешно обединява консултантска работа с отлична практика в разрешаването на съдебни спорове.
    Кантората предоставя правни услуги в областта на корпоративното и търговско право, със специален акцент върху върху данъчния и финансовия сектор, сливания и придобивания, преструктуриране, несъстоятелност, рисков капитал и обезпечени кредити за големи местни клиенти и редица чуждестранни инвеститори.
    Преди повече от 25 години „Георгиев, Тодоров и Ко.“ постави традициите на една от най-успешните кантори в България. Екипът ни изгради корпоративна култура, фокусирана върху намиране на правилните решения за клиентите ни, което да им помогне да разгърнат потенциала си.
    Като член на международната организация Lawyers Associated Worldwide (LAW)с членуващи над сто страни и Vogel Global Competition Network, „Георгиев, Тодоров и Ко.“ разполага с достъп до богата и мащабна информационна мрежа, която осигурява възможност за специализирани правни консултации на международно ниво.
    Постигнатите високи резултати от изключително квалифицирания и компетентен екип на „Георгиев, Тодоров и Ко.“ са това, което ни дава основание да сме една от водещите правни кантори в България.

    Е-mail: office@georg-tod.com

    Всички обяви на работодателя
    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.