Регистрация

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

13 Мар 2019 | Показана 427 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    "ВИ ДЖИ ЕФ Инженеринг" ЕООД е фирма с над 23 годишна история в строителния бранш, специализирана в проектирането, управлението на проекти и изпълнението на строително-монтажни работи в няколко основни направления:
    • Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
    • Иновативни системи за ландшафта и зелената инфраструктура;
    • Хидроизолационни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
    • Интегрирани фотоволтаични системи за плоски и скатни покриви.

    Във връзка с разширяване на нашата дейност, обявяваме свободно работно място, за позицията "ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ"  към направление "Инфраструктура"

    Вашите задачи, като Техническия ръководител, ще бъдат свързани с:
    • Организиране, ръководене и контролиране изпълнението на строителните и монтажните работи по обем, време и качество, като давате постоянни указания на изпълнителите;
    • Изготвяте актове за приемане на основата, за скрити работи и за количествено-стойностните сметки;
    • Изготвяте месечни отчети за обема на СМР дейността.
    • Изготвяте месечни и календарни графици за изпълнение на СМР;
    • Наблюдавате работата на работниците и разпределяте работа им съобразно графиците на обектите;
    • Ръководите работниците, провеждате инструктажи и следите за спаване на здравословните и безопасни условя на труда
    Основните ни изисквания към всеки подходящ кандидат:
    • Завършено строително образование, с предимство специалност "Пътно строителство";
    • Опит като Технически ръководител - минимум 2 години;
    • Опит във взаимоотношенията със строители, проектанти, надзорници и особено с ръководенето на работници;
    • Добра комуникативност;
    • Валидна шофьорска книжка;
    • Нагласа за продължителни командировки на територията на страната.
    Нашето предложение към Вас:
    • Възможност за професионална реализация;
    • Работа в млад и амбициозен екип в приятна работна обстановка по интересни проекти;
    • Регулярни фирмени обучение;
    • Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
    • Допълнителен пакет социални придобивки;
    • Осигурен служебен автомобил, телефон и лаптоп

    Ако нашето предложение, представлява интерес за Вас, ще очакваме да ни изпратите своята актуална автобиография.

    Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД и GDPR.

    Кандидатите, одобрени по документи ще бъдат поканени на илична среща.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Инженерни и технически дейности
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: VJF Ltd.

    Уебсайт на компанията: https://vjf.bg/

    Допълнителна информация: Със своя над 20-годишен опит "Ви Джи Еф" ООД е сред водещите фирми в България, специализирана в областта на консултациите, доставките и инженеринга на иновативни строителни решения в четири основни направления:

    Е-mail: t.chirenska@vjf.bg

    Всички обяви на работодателя
    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.