Регистрация

СЪТРУДНИК ПРОЕКТИРАНЕ

14 Мар 2019 | Показана 374 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Със своя над 23-годишен опит "Ви Джи Еф" ООД  е сред водещите фирми в България, специализирана в областта на консултациите, доставките и инженеринга на иновативни строителни решения в четири основни направления:
    ·  Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
    ·  Иновативни системи за ландшафта и зелената инфраструктура;
    ·  Хидроизолационни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
    ·  Интегрирани фотоволтаични системи за плоски и скатни покриви.

    Във връзка с разширяване на дейността, обявяваме свободно работно място, за позицията

    "СЪТРУДНИК ПРОЕКТИРАНЕ" направление Инфраструктура

    Основните отговорности, предвидени за позицията са:

    • Да оказва техническа помощ при изработването на технически решения – в това число изчертаване на детайли и изработване на проекти;
    • Да изготвя и актуализира при необходимост технически спецификации, съгласно проектни решения, както и свързаните с тях технически чертежи;
    • Да води преговори, с клиенти и партньори, с цел изясняване на детайли по проектите;
    • Да познава в детайли продуктите и системите предлагани от фирмата, както и тяхното прилагане в инвестиционни проекти;
    • Да сътрудничи тясно с останалите колеги в екипа.

    Нашите очаквания и изисквания към подходящите кандидати:

    •   Висше инженерно образование;
    •  Предишен опит  в областта на Пътното строителство, Геотехника и ХТС;
    • Комуникативност, отговорност и организираност по отношение на работата;
    •  Много добра компютърна грамотност – задължително владеене на AutoCAD, владеене и на други софтуери в областа на проектирането, ще се смятат за предимство;
    • Добър писмен и говорим английски език;
    Нашето предложение към вас:

    • Възможност за професионална реализация;
    • Работа по актуални и интересни проекти;
    • Работа в приятна работна обстановка, в млад и амбициозен екип;
    • Регулярни фирмени обучения;
    • Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
    • Допълнителен социален пакет.
     Ще се радваме, ако нашето предложение, представлява интерес за Вас.

    Може да кандидатствате, като ни изпратите актуална автобиогафия.
    Ще се свържем с всички предварително одобрени по документи кандидати.

    Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и ще подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД и GDPR.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Инженерни и технически дейности
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: VJF Ltd.

    Уебсайт на компанията: https://vjf.bg/

    Допълнителна информация: Със своя над 20-годишен опит "Ви Джи Еф" ООД е сред водещите фирми в България, специализирана в областта на консултациите, доставките и инженеринга на иновативни строителни решения в четири основни направления:

    • Инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
    • Иновативни системи за ландшафта и зелената инфраструктура;
    • Хидроизолационни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
    • Интегрирани фотоволтаични системи за плоски и скатни покриви.

    Е-mail: t.chirenska@vjf.bg

    Всички обяви на работодателя
    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.