Регистрация

Експерт Продажби

15 Мар 2019 | Показана 496 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Кои сме ние  и какво сме постигнали?
    Школко.бг е софтуер за управление на училища, създаден през 2016 г. Голямата цел на Школо е да дигитализира българските училища, да намали административната тежест върху учителите и да подобри цялостната комуникация между учители – родители – ученици.
    Школо работи с над 700 училища от цялата страна, което го прави пазарен лидер, а 75 училища от цялата страна работят само на електронен дневник и е-бележник като захвърлят хартиения дневник и бележник завинаги.
    Школо е предпочитан партньор сред учители и директори, заради високото качество на софтуера, високо ниво на обслужване и качествена и навременна обратна връзка между Школо и всички клиенти.

    Описание на длъжността и отговорностите:

    • Активно търси нови клиенти и довежда разговорите до подписване на договор.
    • Обслужване на клиентите и планиране на конкретни стъпки за дигитализацията на цялото училище чрез платформата Школо.
    • Участия в презентации с различни аудитории (от 10 до 200 човека) в цялата страна.
    • Обучение на учители и директори, които се провеждат в различни краища на страната
    • Планиране и извършване на седмични и месечни търговски задачи с търговския мениджър.

    Изисквания към кандидатите:
    • Високо ниво на търговски умения (търсене на нови клиенти, презентационни умения, активно слушане и задаване на въпроси, справяне с възражения, преговори)
    • Високо ниво на самоконтрол, емоционална интелигентност, адаптивност спрямо динамиката в средата.
    • Умения за справяне с работа под стрес, високо ниво на управление на времето и задачите с цел постигане по-високи резултати
    • Проактивност, креативност, увереност и мотивация за постигане на поставените цели и отвъд тях
    • Високо ниво на вербална, паравербална и писмена комуникация
    • Високо ниво на идентифициране и решаване на конкретни проблеми на клиенти
    • Умения за работа в екип и готовност за планиране и изпълнение на екипните ангажименти
    • Висока компютърна грамотност (mail management, word, excel, sales CRM, powerpoint, др.)
    • Шофьорска книжка и наличието на кола е предимство.

    Школо предлага:
    • Заплата 1500 лв. бруто. + бонуси от продажбите (бонуси между 600 и 3000 лв. / месец)
    • Мултиспорт карта и отдих за почивка в офиса
    • Тиймбийлдинг (два пъти в годината)
    • Регулярни обучения на теми, избрани от екипа
    • Приятелска атмосфера и открити взаимоотношения
    • Високо мотивиран, отговорен и забавен екип от професионалисти

    Ако искате да станете част от дигитализацията на българското образование и да подобрите неговия облик, то ние бихме искали вие да сте част от нашия млад и високо мотивиран екип. Очакваме вашето мотивационно писмо и CV на посочения email адрес до 25.03.2019г.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Търговия и продажби
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: ШКОЛО ООД

    Уебсайт на компанията: https://www.shkolo.bg/

    Допълнителна информация: Школо.бг е софтуер за управление на училища, създаден през 2016 г. Голямата цел на Школо е да дигитализира българските училища, да намали административната тежест върху учителите и да подобри цялостната комуникация между учители – родители – ученици.

    Школо работи с над 700 училища от цялата страна, което го прави пазарен лидер, а 75 училища от цялата страна работят само на електронен дневник и е-бележник.

    Школо е предпочитан партньор сред учители и директори заради високото качество на софтуера, високо ниво на обслужване и качествена и навременна обратна връзка между Школо и всички клиенти.

    Е-mail: sofiya.valcheva@shkolo.com

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.