Регистрация

Авиомеханик

27 Мар 2019 | Показана 2511 пъти

  • Позиция:
    Авиомеханик
  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Във връзка със своя растеж, световният технологичен лидер в авиационната поддръжка LufthansaTechnik Sofia, търси да назначи своите най-нови колеги.

    Ако притежавате сръчност, желание за работа, добри познания по английски език и амбиция за реализация в авиационния бизнес, станете един от нас!

    Ние ви предлагаме:

     Осигурено и платено едногодишно обучение (6 месеца теория и 6 месеца практика), което ще Ви даде знания и ще развие уменията Ви като авиационен техник;
     Сигурност, стабилност и възможност за дългосрочна реализация и развитие;
     Присъединяване към високо квалифициран екип от професионалисти;
     Професионална работна среда и високотехнологична база;
     Пълни осигуровки и бонуси според фирмената политика след успешно завършване на
    обучението.

    Ако имате интерес към работа в динамична среща, добър екип и възможности за развитие, приемете предизвикателството да се присъедините към следващата ни група механици.
    Оценяваме високо интереса към нашата компания и гарантираме, че всяка кандидатура ще бъде разгледана, като контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.
    Във връзка с кампания за подбор на служител за обявената позиция, данните от Вашата автобиография, както и Ваши контакти, ще бъдат събрани и записани от Луфтханза Техник София ООД. Част от информацията, която предоставяте доброволно, е лична информация и попада в обхвата на режима за специална защита съгласно Закона за защита на личните данни. Ние Ви информираме и вие се съгласявате, че предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработени за целите на процеса на настоящия подбор, както и съхранявани за реализиране на бъдещи подбори не по-дълго от 3 години във връзка със законните задължения на администратора на данни. Вашите данни ще бъдат съхранявани в указания по-горе срок, считано от приключването на кампанията, като за край на кампанията считаме момента на приемане на предложението за работа от кандидата, на когото сме предложили позицията. Луфтханза Техник София ООД може да предостави личните ви данни на вътрешно-корпоративни органи и хора,които имат определена роля в процеса по подбор; настоящия и евентуални бъдещи такива.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Друг
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Lufthansa Technik Sofia

    Бизнес сектор: Банки/финанси/инвестиционна дейност

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg