Регистрация

Индустриален електротехник / Окабеляване на ел. табла

01 Апр 2019 | Показана 1466 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Вашите задължения:
    - Новоизграждане на електрически табла в производствена и индустриална среда, които се свързват на място на строеж
    - Измервателна, регулираща и контролна техника (вентили, сензори, термодатчици)
    - Самостоятелна работа съгласно технически чертежи
    Нашето предложение:
    - Възнаграждение: 1800 - 2000 евро нето / месец
    - Безплатно, чисто и добре поддържано помещение за настаняване, наето и платено от abakus
    - Немски трудов договор
    Изисквания:
    - Комуникативен немски (B1)
    - Шофьорска книжка
    - Собствен автомобил (настаняването не винаги е директно до работното място)
  • Населено място:
    Други в чужбина
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Друг
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: abakus Personal GmbH & Co.KG

    Бизнес сектор: Други; Електроника/електротехника; Инженерна дейност

    Уебсайт на компанията: https://www.facebook.com/abakusbulgaria/

    Допълнителна информация: Фирма abakus е семейна компания с 18 местонахождения в Германия, които предлагат привлекателни и дългосрочни работни места за квалифицирани работници от България.
    Множество клонове в цяла Германия и специализирани отдели ви гарантират надеждна и лична подкрепа и са основа за партньорското сътрудничество с нашите служители и клиенти. Дали като кандидат или служител: ние се грижим за вашите желания !
    От 1998 година ние предлагаме на нашите служители надеждност, справедливост, лична и индивидуална подкрепа.
    Имаме грижa за всичко! От административните процедури до търсенето на безплатно настаняване (максимум 1-2 лица на ден).

    Е-mail: bulgariya@aba.ag

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg