Регистрация

Product Manager

09 Апр 2019 | Показана 5190 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:

  • Населено място:
    Sofia
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Engineering, technology
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: ACO Building Elements Ltd.

    Бизнес сектор: Engineering

    Уебсайт на компанията: https://www.aco.bg

    Допълнителна информация: ACO. creating the future of drainage
    Системите на АСО осигуряват решения за отводняване на околната среда на бъдещето
    За да посрещнем екстремните метеорологични явления, които все по-често наблюдаваме, са необходими комплексни и детайлни концепции за отводняване. АСО постига това с интелигентни решения, които работят в две посоки: защитават хората от водата и обратно - водата от хората.
    Виждаме пазара през очите на клиентите си, идентифицираме се с нуждите им и създаваме решения, които отговарят на желанията им. Ние сме лидери на пазара с голям международен опит и цялостен местен подход.

    Е-mail: careers@aco.bg

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg