Регистрация

Front-end програмист

09 Апр 2019 | Показана 1368 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Станете част от IT екипа на Икономедиа и участвайте в развитието на едни от най-популярните и посещавани български медийни уеб сайтове. Ще имате възможността да работите в малък, но динамичен екип, като прилагате своите знания и умения в развитието на oнлайн платформите ни.

    Какво търсим у успешния кандидат:
    - Опит и много добри познания в HTML и CSS.
    - Опит и много добри познания в JavaScript с jQuery. Опит и с други библиотеки и frameworks е предимство.
    - Желание за работа в екип.
    - Инициативност и желание за развитие, познаване на добри и съвременни front-end практики.
    - Познаване и умения за работа с Adobe Photoshop и Adobe XD са предимство.
    - Ще са ни интересни още познания и опит с HTML 5, AMP, LESS/SASS.

    Работим в agile организация, заедно със специалисти от други области в рамките на компанията. Планираме заедно задачи в 2-седмични спринтове според бизнес-цели, така че да постигнем бързо видим резултат. Стремим се да подобрим изживяването на потребителите със сайтовете ни, за да се връщат към тях с желание и интерес.

    Търсим човек с визия за съвременен front-end, с интерес да участва в подобрения на съществуващите ни продукти, както и интерес към развитие и прилагане на добри development практики в работата си. Ценим инициативност и активна позиция, а не просто изпълнител на поставени задачи.

    Ще се радваме, ако имате интерес да се присъедините към нас. Изпратете ни актуално CV и, ако имате, и свое портфолио.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Информационни технологии и телекомуникации
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg