Регистрация

Content Specialist

10 Апр 2019 | Показана 2821 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Това си Ти
    Събуждаш се с нови идеи и свръхдоза ентусиазъм да ги реализираш. Живееш за добре подбраните думи, а те – чрез теб. Пишеш правилно толкова добре, колкото дишаш, и само някой пропуски в текстът който е написал автора са способни да сепнат дъха ти.

    Междувременно продължаваш да си любопитен, инициативен и смел, докато предаваш сложни концепции с простички послания. Имаш страст към създаването на съдържание за дигитална среда и обичаш да я подхранваш с практика.
    Умееш да сваляш напрежението с усмивка и лесно скачаш от проект в проект – опитът те е направил шампион в тази дисциплина.

    Накратко, кандидатстваш при нас, защото:
    • Пишеш много добре и (много) грамотно на български език.
    • Разполагаш с богато въображение и не се страхуваш да го използваш.
    • Очарован си от идеята да измисляш креативни концепции, разбиващи стандартите.
    • Имаш силно влечение към създаването на съдържание за уеб и социални мрежи.
    • Сдобил си се с поне две години опит на релевантна позиция.

    А това сме ние
    Весел екип с един тъжен празен стол, който нямаме търпение да зарадваме с Теб.

    Обичаме приключенията, сладоледа и личната свобода. Упорито се борим срещу схващането, че работата в агенция непременно е нечовешка. Всички сме на първо място хора. Ти също.

    Затова, ако си зареден с желание, вдъхновение и поне година опит на релевантна позиция, пиши ни! Трябват ни само кратко писмо и автобиография на contact@ideas-lab.eu до 1 май.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Маркетинг
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Ideas Lab

    Бизнес сектор: Други

    Уебсайт на компанията: http://ideas-lab.eu

    Допълнителна информация: Зад всяка велика идея...

    ...стои нечие необуздано въображение. Въображение, захранвано от вдъхновение и страст.
    Така се появявии лабораторията за идеи, в която повече от 10 години врят и кипят цветни хрумвания, провокирани от хората и създадени за тях.
    Защото независимо дали мислим online или offline идеи, за нас е важно кампаниите, които създаваме, да подобряват средата и живота на хората.

    Е-mail: contact@ideas-lab.eu

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg