Регистрация

Готвач

12 Апр 2019 | Показана 1041 пъти

  • Позиция:
    Готвач
  • Задължения и изисквания към кандидатите:
     Нашият клиент е елитен частен клуб, който селектира своите членове. За да се поддържа идеална атмосфера за всички, клубът прилага правила, важащи за всички членове, гости и служители. Политиката на клубът е гостите да се наслаждават на гостоприемство от най-висока класа, което се постига с безупречно обслужване, изящен интериор, първокласна гурме кухня.
    Клубът има нужда от мотивирана и прецизна личност за позицията Помощник готвач, чиито отговорности ще бъдат:

    Да осигурява качествена и навреме издадена храна, като стриктно спазва стандартите за работа;
    Да познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външният им вид;
    Да съхранява правилно продуктите и да следи за срока им на годност;
    Да поддържа висока хигиена на работното място.

    Изисквания:
    Опит на подобна длъжност се счита за предимство;
    Познаване на стандартите на приготвяне и издаване на храна;
    Умение за работа в екип;
    Коректност и прецизност при изпълнение на поставените задачи.

    Клубът предлага:
    Работа на постоянен трудов договор и осигуровки;
    Нови познания и умения;
    Петдневна  работна седмица (предварително изготвен график);
    Осем часова работна смяна;
    Ваучери за такси след приключване на втора смяна;
    Осигурено хранене по време на смяна;
    Спокойна и приятна работна среда.

    Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

    Human Capital Store  притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

    Услугите към кандидатите са безплатни.

    Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

    Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
    да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
    да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Хотелиерски и ресторантьорски услуги
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg