Регистрация

Диспонент

14 Май 2019 | Показана 182 пъти

  • Позиция:
    Диспонент
  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    За наш клиент - утвърдена текстилна компания, търсим да назначим мотивиран и отговорен:

    ДИСПОНЕНТ

    Вашите отговорности ще включват:

    • Контролира и координира транспортните дейности / позициите на камионите (водачи и камиони)
    • Информира водачите и подизпълнителите за транспортните данни (адреси, вид и количество стоки и др.);
    • Обучава подизпълнителите и техните водачи и обяснява работните инструкции;
    • Отстраняване на неизправности, както и превод на инструкции между подизпълнители.
    Подходящият кандидат притежава:

    • Способност за организиране на транспорт в ЕС;
    • Много добри познания за правилата за управление и почивка;
    • Законодателство по отношение на теглото, размерите, забраните за шофиране и др.
    • Много добро ниво на английски език;
    • Добро познаване на MS Office;
    • Резултатно ориентиран.
    • Компанията предлага:
    • Успешна кариера в международна компания и реална възможност за развитие;
    • Конкурентно възнаграждение на трудов договор;
    • Работа в сплотен и динамичен екип;
    • Обучения по международни стандарти.
    Ако тази позиция представлява интерес за Вас и вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете автобиографията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява".

    Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

    Easy Consult притежава удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Транспорт и логистика
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Изи Консулт

    Бизнес сектор: Управление на човешките ресурси

    Уебсайт на компанията: https://easyconsultbg.com/

    Допълнителна информация: Ние сме една от най-бързо развиващите се компании в сектор човешки ресурси в България. Нашият успех се дължи на екипа ни от специалисти, познаващи отлично работата си и обединени от желанието да реализират креативни решения за пазара.
    Консултираме и работим с български и международни компании, на които предоставяме достовeрна информация и качествени услуги.
    Ако разглеждате нови възможности за кариерно развитие, имате нужда от съдействие при подбора на кадри или управлението на хора и процеси,свържете се с нас.

    Е-mail: careers@easyconsultbg.com

    Всички обяви на работодателя
    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg