Регистрация

СПЕЦИАЛИСТ ЗАКУПУВАНЕ /международни клиенти/

15 Май 2019 | Показана 432 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
     За наш клиент, чиято основна дейност е свързана маркетинг, внос и дистрибуция на козметика и луксозни стоки, Human Capital Store търси:
    Какви ще бъдат отговорностите:
    – Да провежда телефонни разговори или комуникация чрез електронна поща с мениджъри на международни фирми
    – Да участва в процеса на сключване на сделки за доставка на стоки като договаря цени и условия
    – Да прави анализи, презентации и ценови оферти
    – Да води база данни за доставчици, производители и клиенти
    – Да посещава международни изложения

    Какви са изискванията към кандидата:
    – Да е резултатно ориентирана личност
    – Да владее английски език минимум B2
    – Да бъде с много добра компютърна грамотност
    – Да организира самостоятелно работния си процес
    – Да умее да работи без помощ от супервайзор
    – Да има възможност да пътува извън страната
    Какво ще получи:
    – Основна заплата + % от сключените сделки
    – Бизнес пътувания поне три пъти в годината
    – Възможност за интересна и динамична работа

    В случай, че обявата е в областта на Вашия интерес – не се колебайте да ни изпратите актуално CV.
    Нашите услуги към кандидатите са безплатни.
    Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
    Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Търговия и продажби
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg