Регистрация

Главен Експерт към Дирекция „MIS” в Управление „Контролинг“

07 Юни 2019 | Показана 1453 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Главен Експерт към Дирекция „MIS” в Управление „Контролинг“към Направление „Финанси и планиране“ в Централно управление, гр. София

    Основни задължения:
    Участие в процесите по:

     Извличане и обработка на данни от Oracle database – SQL, BI Tool;
     Обработка на база данни в MS Excel и MS Access, с помощта на VBA;
     Бизнес анализ на получените резултати;
     Оптимизация на работните процеси.
    Изисквания за заемане на длъжността:
     Образование – Висше техническо, Висше математическо, Висше икономическо;
     Образователно-квалификационна степен – Магистър/Бакалавър;
     Професионален опит в областта на релационни бази данни;
     Отлична компютърна грамотност – SQL, MS Excel, MS Access, VBA;
     Професионален опит в областта на отчетност и анализи;
     Аналитични способности и задълбочен подход към работа с данни;
     Отговорност, прецизност, задълбоченост;
     Свободно ползване на английски език;
     Добри комуникативни способности и умения за работа в екип.

    Банка ДСК предлага:

     Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
     Възможност за развитие и израстване в личен и професионален план;
     Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати.

    Необходими документи за кандидатстване:

     Мотивационно писмо;
     Професионална автобиография /CV/ на български език – с актуална снимка.

    Документите изпращайте в срок до 30.06.2019 г. на следния e-mail адрес: Emil.Georgiev@dskbank.bg
    Контакт ще бъде установен с кандидатите, одобрени по документи.
    ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ОБРАБОТВАНЕТО НА ЛИЧНИ ДАННИ НА ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА:
    „Банка ДСК“ ЕАД е търговско дружество, регистрирано в Търговския регистър и регистъра на ЮЛНЦ към Агенцията по вписванията с ЕИК 121830616, със седалище и адрес на управление: гр. София, 1000, ул.„Московска“ № 19.
    Личните данни, които предоставяте при кандидатстване по тази ОБЯВА се обработват и съхраняват от „Банка ДСК“ ЕАД като Администратор на лични данни при стриктното спазване на изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета относно защитата на физическите лица във връзка с обработването на лични данни и относно свободното движение на такива данни и Закона за
    защита на личните данни.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Банкови, финансови, застрахователни услуги
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Банка ДСК ЕАД

    Бизнес сектор: Банки/финанси/инвестиционна дейност

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg