Регистрация

Бизнес стратег

11 Юни 2019 | Показана 1472 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Целта на нашия екип от бизнес стратези е да имат непрекъсното и ясно разбиране за състоянието на пазара на логистични услуги, извършващите се промени в него и нуждите в тях. Те предлагат и изпълняват стратегии за развитие на пазара.

    Успешният Стратег Бизнес развитие:

    • вижда всеки детайл и го взема под внимание по време на анализите, които прави. Предвижда събитието, преди да се е случило и прави връзката между причина и следствие, защо нещо се случва. Разбира личната си отговорност и принос към компанията
    • ориентира се бързо в нови софтуери и има опит в изготвянето и обработката на отчети и анализи, пазарни и маркетингови проучвания
    • познава методи за анализ на клиентски нужди и планирането на търговска активност. Има опит в маркетинг,  е-търговия и притежава презентационни умения. Може да представи големи идеи с малко думи
    • владее английски език

    Като част от екипа на Бизнес развитие ти ще:

    • управляваш процесите на пазарни, продуктови и клиентски проучвания и анализи и предлагаш решения за успешни бизнес стратегии.
    • отговаряш за организиране, извършване и анализ на потребителски проучвания и наблюдения
    • участваш в проекти по изграждане на бази данни и други решения за управление данните на компанията
    • отговаряш за разработка, тестване и внедряване на прототипи на решения, подобрения и актуализации в системата на Еконт
    • комуникираш с клиенти във връзка с интеграции на модул Еконт в онлайн платформи за търговия

    Ако ти си от хората, които правят всичко с мисъл за това колко хора ще получат дълготрайна полза. Ако виждаш възможности там, където другите виждат ограничение. Ако се чувстваш най-добре в динамична среда и обичаш да работиш заедно с хората. Ако си комуникативен и приветстваш промяната, то Еконт е за теб.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Мениджмънт
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Еконт експрес

    Бизнес сектор: Транспорт и логистика

    Уебсайт на компанията: http://www.econt.com

    Допълнителна информация: Повече от 20 години растем и се развиваме, за да сме ви полезни. От създаването си през 1993 г. досега Еконт се налага като експерт в логистиката за България. Водени от стремежа да дадем повече от обикновеното, ние не спираме да създаваме нови и по-добри решения за вас и вашия бизнес в областта на куриерските, пощенските и карго услугите.

    Е-mail: v_nikolova@econt.com

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg