Регистрация

STORE MANAGER

03 Юли 2019 | Показана 2141 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    SEPHORA BULGARIA RECRUITS!

    We are the trend setter in cosmetics , worldwide company, part of LVMH Group.

    We provide an exciting work environment that is creative, dynamic, where we encourage our teams to share their ideas.
    Today, SEPHORA has more than 1000 stores in Europe, Middle East, Asia, USA, Australia, South America.

    SEPHORA could be the perfect place for your career to grow!

    We are looking for ambitious STORE MANAGER to work in an exciting, creative and dynamic environment!

    Our STORE MANAGER should be an enthusiastic person, customer oriented, communicative and emphatic, with strong managerial skills and experience.

    Requirements for the Store Manager position :

    * Retail experience (at least 3 years)
    * Experience in managing teams
    * Experience in beauty industry represents a plus
    * Advanced English skills

    If you want join our international team, please send your CV in English to lparvu@sephora.ro.

    Location : Sofia ( BULGARIA)

  • Населено място:
    Sofia
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Trade, commerce
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Сефора България ЕООД

    Бизнес сектор: Sales, import-export

    Допълнителна информация: We are the trend setter in cosmetics , worldwide company, part of LVMH Group.

    Е-mail: mag1777@sephora.fr

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg