Регистрация

ЕКСПЕРТ „КОРПОРАТИВНИ ПРОБЛЕМНИ КРЕДИТИ“

10 Юли 2019 | Показана 493 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:

    БАНКА ДСК” ЕАД ОБЯВЯВА ПОДБОР НА КАНДИДАТИ ЗА ПОЗИЦИЯ

    в Дирекция „Управление на съдебни кредити на бизнес клиенти” към Управление „Проблемни кредити” в Централно управление на Банка ДСК, гр. София

    Основни задължения:

    • Извършва действия по събиране и управление на корпоративен портфейл от проблемни кредити.

    • Изготвя планове за действия по проблемни експозиции.

    • Изготвя предложения за преструктуриране, предсрочна изискуемост, цедиране и прекратяване на балансовото и задбалансово отчитане на проблемни експозиции.

    • Установява наличността и състоянието на обезпеченията по възложения портфейл и съвместно с юрисконсулт извършва действия по съдебна и извънсъдебна реализация, срещи и преговори с клиенти на банката във връзка с реализиране плана за действие по конкретни кредити, като при необходимост пътува в страната.

    Изисквания за заемане на длъжността:

    • Образование – Висше икономическо образование, образователно-квалификационна степен Магистър;

    • Професионален опит: минимум 2 (две) години трудов стаж в банкова или финансова институция и минимум 1 (една) година опит в събиране и управление на проблемни експозиции на корпоративни клиенти;

    • Теоретични и практически познания в областта на нормативната уредба свързана с управление на проблемни кредити;

    • Отлична компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Access, etc.);

    • Владеене на английски език;

    • Много добри комуникативни способности и умения за работа в екип;

    • Способност за взимане на решения под напрежение, спазване на срокове и поемане на отговорност;

    • Правоспособност за управление на лек автомобил ще се счита за предимство.

    Банка ДСК предлага:

    • Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и водещ пазарен дял;

    • Възможност за развитие и израстване в личен и професионален план;

    • Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати.

    Необходими документи за кандидатстване:

    • Мотивационно писмо;

    • Професионална автобиография /CV/ на български или английски език с актуална снимка.

    Документите изпращайте в срок до: 02/08/2019 г. на e-mail адрес: Kiril.Georgiev@dskbank.bg, на вниманието на: „Банка ДСК” ЕАД – Централно управление, Управление „Проблемни кредити”.

    Контакт и събеседване ще бъде осъществено само с одобрените при предварителен подбор по документи кандидати.

    ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ОБРАБОТВАНЕТО НА ЛИЧНИ ДАННИ НА ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА:

    Банка ДСК“ ЕАД е търговско дружество, регистрирано в Търговския регистър и регистъра на ЮЛНЦ към Агенцията по вписванията с ЕИК 121830616, със седалище и адрес на управление: гр. София, 1000, ул. „Московска“ № 19.

    Личните данни, които предоставяте при кандидатстване по тази ОБЯВА се обработват и съхраняват от „Банка ДСК“ ЕАД като Администратор на лични данни при стриктното спазване на изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета относно защитата на физическите лица във връзка с обработването на лични данни и относно свободното движение на такива данни и Закона за защита на личните данни.

    Подробна информация за целите и правното основание за обработването на личните данни; категориите получатели на лични данни; срока, за който ще се съхраняват личните данни; правата Ви като субект на данни, както и информация за начина, по който те могат да бъдат упражнени; данни за контакт с длъжностното лице по защита на данните и всяка друга информация, която Общият регламент за защита на личните данни изисква да бъде предоставена на субектите на данни е публикувана в раздел „Кариери“ на Интернет страницата на „Банка ДСК“ ЕАД.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Банкови, финансови, застрахователни услуги
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg