Регистрация

ОФИС АДМИНИСТРАТОР

11 Юли 2019 | Показана 566 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Подходящите кандидати са:
    - педантични с изключително внимание към детайла;
    - с шофьорска книжка;
    - с желание за работа на половин работен ден;
    - завършили средно образование или са студенти;
    - способни да организират добре работата си;
    - комуникативни, отговорни и с желание за овладяване на нови знания и умения;
    - имат добра компютърна грамотност – MS Office;
    - с опит в административната дейност (предимство);
    - позитивни и спокойни;
    - инициативни и с отборен дух;

    Задължения:
    - администрира издаването на приходни документи (фактури + търговски договори);
    - администрира разходите на компанията (фактури, касови бонове, банкови преводи);
    - администрира командировките на служителите (командировъчни и пътни листи);
    - администрира болничните листи на служителите;
    - управлява взаимоотношенията с куриерски фирми и други подизпълнители;
    - комуникира пряко с управителя на дружеството във връзка с изпълнението на банкови преводи и касови операции;
    - отговаря за офис оборудването и офис консумативите;

    Предлагаме:
    - заплата 600лв (нето) за половин работен ден;
    - гъвкаво работно време;
    - неограничен отпуск;
    - карта Мултиспорт (осигурена от фирмата)
    - служебен лаптоп + служебен телефон.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Непълен работен ден
  • Начална нетна заплата в лв:
    600
  • Работна сфера:
    Администрация
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: ШКОЛО ООД

    Уебсайт на компанията: https://www.shkolo.bg/

    Допълнителна информация: Школо.бг е софтуер за управление на училища, създаден през 2016 г. Голямата цел на Школо е да дигитализира българските училища, да намали административната тежест върху учителите и да подобри цялостната комуникация между учители – родители – ученици.

    Школо работи с над 700 училища от цялата страна, което го прави пазарен лидер, а 75 училища от цялата страна работят само на електронен дневник и е-бележник.

    Школо е предпочитан партньор сред учители и директори заради високото качество на софтуера, високо ниво на обслужване и качествена и навременна обратна връзка между Школо и всички клиенти.

    Е-mail: sofiya.valcheva@shkolo.com

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg