Регистрация

КРЕДИТЕН КОНСУЛТАНТ – КРЕДИТНО ПОСРЕДНИЧЕСТВО

24 Юли 2019 | Показана 1420 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Ако цените свободата и гъвкавостта в работата, обичате да общувате с клиенти и търсите допълнителен доход, ние имаме предложение, което е точно за Вас!

    КРЕДИТЛАНД е водеща фирма за кредитно консултиране в България. Нашата мисия е да помогнем на клиентите ни да намерят най-изгодното предложение за кредит според техните изисквания, като същевременно спестят време и пари.

    Поради разрастване на дейността ни търсим проактивни хора, които да се присъединят към нашия екип в гр. София.

    Какво ще правите?

    • Търсите и привличате нови клиенти, които се нуждаят от кредитно консултиране
    • Съветвате клиентите относно най-добрите условия за кредит, предлагани от банките-партньори на КРЕДИТЛАНД
    • Правите предварителна оценка на кредитоспособността на клиентите и възможността да получат кредит
    • Съдействате активно на клиентите през всички етапи на кандидатстване и събиране на необходимите документи до окончателното отпускане на кредита.

    Какви качества и умения ще Ви помогнат да имате успех?

    • Вътрешна мотивация и удовлетворение от работа с клиенти
    • Отлични търговски умения и предприемачески дух
    • Висока дисциплина, самоорганизация и проактивност
    • Висше икономическо образование е предимство
    • Компютърна грамотност – MS Office и Internet
    • Предишен опит с ипотечно кредитиране е предимство
    • Владеене на английски език е предимство

    Какво ще получите от нас?

    • Възможност за дистанционна работа, гъвкавост на работното време и съчетаване с други дейности
    • Въвеждащо обучение за кредитен консултант
    • Организирани от компанията регулярни семинари и обучения
    • Възможност за бързо професионално развитие чрез лична подкрепа от опитен ментор
    • Насърчаваща екипна атмосфера
    • Отличен план за комисионни възнаграждения на граждански договор за всяка сключена от Вас сделка

    Ако нашето предложение Ви е заинтересувало, моля изпратете ни актуална автобиография.

    Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Дистанционна
  • Работно време:
    Непълен работен ден
  • Работна сфера:
    Консултантски услуги
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Кредитланд ЕООД

    Уебсайт на компанията: https://www.creditland.bg/

    Допълнителна информация: Кредитланд еводеща компания за кредитно консултиранев България, създадена през 2006 година. Нашата мисия е дапомогнем на нашите клиенти да открият най-изгодното предложение за кредит, спрямо техните изисквания.
    От 20.02.2017 година Кредитланд е вписан като необвързан кредитен посредник в регистъра на Българска Народна Банка и има сключена застрахователна полица „Професионална отговорност“ в съответствие с всички законови изисквания.
    Кредитните консултанти на Кредитланд оказват активно съдействие в процеса на избор и кандидатстване, което спестява време, нерви и пари. Клиентите получаватбезплатна консултация за всички аспекти на финансирането– достатъчност на доходите; процент на финансирането спрямо стойността на имота; избор на най-подходящите параметри на кредита: валута, срок, вид вноски, начин на образуване на лихвата, застрахователна защита и много други.

    Е-mail: dgenkova@creditland.bg

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg