Регистрация

Стажант „Програми и комуникации за социални предприемачи”

05 Авг 2019 | Показана 385 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Reach for Change България търси стажант „Програми и комуникации за социални предприемачи"

    Стажантът ще бъде въвлечен в ежедневната работа на организацията. Ще получи практически опит в различни задачи, свързани с организирането на обучения и различни програми за подкрепа на социални предприемачи, както и със създаването на съдържание за комуникационни канали.

    Специфичните задачи ще зависят от уменията и интересите на стажанта и могат да включват:
    • съдействие при планирането и организиране на обучения, събития, срещи
    • създаване на комуникационни планове и поддържане и разработване на профили в социални мрежи
    • комуникация със социалните предприемачи, участващи в програмите на Reach for Change
    • комуникация с партньори и колеги в България и в международната мрежа на Reach for Change
    • подкрепа при изработването на материали за фондонабиране и продажби
    • подкрепа при изготвяне на вътрешни и външни бюлетини
    • подкрепа за проучвания и анализ на информация
    Какво предлагаме ние:
    • ще натрупате впечатления за неправителствения и бизнес сектор и за предимствата от комбинирането на техните подходи
    • възможност да се срещнете с много вдъхновяващи и мотивирани социални предприемачи и практици от социалния и бизнес сектор
    • възможност да се включите в Акселератора на ПРОМЯНАТА – интензивна обучителна програма за социални предприемачи в 9 модула, посветени на социален проблем и решение, бизнес и финансово моделиране и pitching
    • опит в поддържането и развиването на разнообразни комуникационни канали - социални медии, бюлетин, уебсайт
    • опит в работата с бизнес партньори
    • опит в маркетинга и рекламата на продукти и конкурси със социална кауза
    • опит в планирането на публични и мрежови събития
    • възможност да се учите от българския и международния екип на фондациятa.
    • По този начин ще имате възможност да допринесете за реална промяна в живота на децата и младежите в България.
    Необходими знания и умения:
    • Базови знания и умения по ПР, маркетинг, работа със социални мрежи
    • Базов опит в организирането на събития
    • Базови умения и знания за анализ на социални и/или бизнес процеси
    • Отлични комуникативни умения и умения за писане
    • Владеене на английски език на ниво поне B2
    • Интерес и готовност да изпълнява задачи, за които няма предишен опит
    • Базови знания и умения в сферата на предприемачеството ще се смятат за плюс
    • Базови дизайн и фотографски умения ще се смятат за плюс

    Стажът е особено подходящ за хора с интерес за развитие в сферата на социалното предприемачество и  мотивация да допринесат за подобряване живота на деца и младежи. Стажът е неплатен, с гъвкаво работно време. Ангажиментът на стажанта ще бъде поне 20 часа седмично за период от минимум 3 месеца.

    За контакти: Пламена Димитрова, тел. 0899 08 99 44, bulgaria@reachforchange.org

    За да кандидатствате, моля изпратете своя автобиография и кратко мотивационно писмо до 31.08. Екипът на Фондацията ще се свърже с вас във възможно най-кратък срок.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Стаж
  • Работно време:
    Непълен работен ден
  • Работна сфера:
    Друг
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Reach for Change България

    Бизнес сектор: Други

    Уебсайт на компанията: http://bulgaria.reachforchange.org/bg

    Допълнителна информация: Мисията на Reach for Changeе да отключи силата на предприемачеството и иновациите, за да създаде по-добър свят за децата. Създадена в Швеция през 2010 година, днес Фондацията имапредставителство в 15 държави от Европа, Азия и Африка. В България Reach for Change организира в партньорство с Нова Броудкастинг Груп ежегодния конкурс за социални предприемачиПРОМЯНАТАот 2014 година насам. От 2016 година Reach for Change България организира и обучителния форматАкадемия за социални предприемачи.

    Е-mail: bulgaria@reachforchange.org

    Всички обяви на работодателя
    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg