Регистрация

Експерт - външна търговия

06 Авг 2019 | Показана 1987 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    „КИНТЕКС” ЕАД е фирма със 100% държавно участие и вече повече от половин век осъществява своята дейност в сферата на външната търговия с изделия на отбранителната индустрия и такива с двойна употреба. За попълване на своя екип от служители фирмата търси да назначи търговци на длъжност „Експерт, външна търговия“.

    ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:

    ♦ Висше образование по специалност „Международни икономически отношения” и/или друга подходяща за посочената длъжност;

    ♦ Английски език – писмено и говоримо на високо ниво;

    ♦ Френски език – писмено и говоримо на високо ниво;

    ♦ Трети чужд език – предимство;

    ♦ Добри организаторски, комуникативни и презентационни умения;

    ♦ Опит в международната търговия – предимство;

    ♦ Умения за работа с компютър (продуктите на Microsoft Office) – задължително;

    ♦ Шофьорска книжка – предимство.

    ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

    ● Изготвя оферти, осъществява контакти с наши и чужди фирми, води преговори  и подготвя тръжни документи за участие в международни търгове, както и в сключването на договори в рамките на своята компетентност;

    ● Следи нуждите и изискванията на обслужваните пазари, както и движението на цените на стоките в сектора;

    ● Поддържа постоянен контакт с вътрешни и външни клиенти във връзка с цялата текуща работа от започването до крайната реализация на сделките, както и следи сроковете за изпълнение;

    ● Да познава условията и цялата продуктова гама на компанията, както и нормативната уредба за работа в сектора;

    ● Да участва в командировки в страната и чужбина по повод изпълнение на договорите

    ПРЕДЛАГАМЕ:

    ● Възнаграждение – атрактивно /средномесечно нетно над 2 000 лв с осигуряване върху цялата сума на доходите / плюс допълнителни социални придобивки;

    ● Трудов договор за работа на пълно работно време;

    ● Възможност за професионална реализация и развитие;

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Друг
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: КИНТЕКС ЕАД

    Бизнес сектор: Банки/финанси/инвестиционна дейност

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg