Регистрация

DevOps Engineer/Cross Team Manager

07 Авг 2019 | Показана 1319 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    DevOps engineering е нововъзникваща позиция, която свързва аспектите на разработката на софтуер и потребителския опит в информационните технологии на компанията. Търсим опитен  DevOps  инженер да управлява нашите екипи и да оптимизира вътрешните системи и практики на фирмата с цел подобряване производителността на компанията.

    Отговорности на DevOps Engineer/Cross Team Manager
        • Умения за работа в облак (AWS, GCP);
        • Проектиране, разработване и внедряване на софтуерни интеграции въз основа на обратна връзка от потребителите;
        • Отстраняване на проблеми в  оперативно действащ код, координиране с екипа за разработване,  рационализиране и внедряването на нов код;
        • Прилагане на инструменти и среди за автоматизация (CI / CD);
        • Анализиране на кода и съобщаване на подробни прегледи на екипите за развитие, за да се гарантира значително подобрение на приложенията и навременно изпълнение на проектите;
        • Сътрудничество с членовете на екипа за подобряване на инженерните инструменти, системи и процедури на компанията и сигурността на данните;
        • Оптимизиране на компютърната архитектура на компанията;
        • Провеждане на тестове на системи за сигурност, производителност и наличност;
        • Разработване и поддържане на документация за проектиране и отстраняване на неизправности.

    Изисквания към DevOps инженер / Cross Team Manager
        • Да притежава бакалавърска степен по компютърни науки, инженерство или съответна област;
        • Да има 2 години опит като DevOps инженер или еквивалентна роля на инженер-софтуер;
        • Да може да поддържа Java,PHP, HTML5 уеб приложения;
        • Да има опит в мониторинга на мрежи, сървъри и приложения;
        • Да има опит в методологиите за разработване на софтуер;
        • Да има познания по PHP, Python Vue.js и познати DevOps инструменти като Git и GitHub;
        • Да има познания за бази данни и SQL (Structured Query Language);
        • Да има отношение за решаване на проблеми;
        • Да може да работи самостоятелно и като част от екип.

    Нашето предложение:
        • Възможност за работа по дългосрочни иновативни проекти в областта на управлението на инвестиции;
        • Приятелска работна среда в модерен офис в центъра на София;
        • Екипна работа в млад и разнообразен колектив от мотивирани професионалисти;
        • Атрактивно възнаграждение.

    Ако нашето предложение Ви е заинтересувало, моля изпратете ни актуална автобиография.
    Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
    Ние гарантираме пълна конфиденциалност при разглеждането на кандидатурите.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Информационни технологии и телекомуникации
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: „Алфа Асет Мениджмънт“ ЕАД

    Бизнес сектор: Банки/финанси/инвестиционна дейност

    Допълнителна информация: УД "Алфа Асет Мениджмънт" ЕАД е бутиков асет мениджър, управляващ договорни фондове, с над 13 г. опит в създаването и управлението на нишови продукти, като първия индексен договорен фонд, базиран върху индекса Софикс (Алфа Sofix Индекс). Текущо компанията управлява 3 договорни фонда: "СМАРТ ТЕХ" (инвестира предимно в акции и търгуеми права на технологични компании, приети за търговия на регулирани пазари), "Алфа Индекс Имоти" и "Алфа Sofix Индекс".

    Е-mail: career@alfafunds.com

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg