Регистрация

Customer Service Guest Specialist with Turkish

13 Авг 2019 | Показана 589 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    We are looking for Customer Service Guest Specialist with Turkish.
    No experience needed!

    To be successful in this role you'll need:
    ·        Fluency in Turkish
    ·        An affinity for offering excellent customer service
    ·        Ability to adapt and work well under pressure in a fast-paced environment
    ·        Ability to take ownership and solve problems
    ·        Positive attitude and great teamwork skills

    What you’ll be doing:
    ·        Liaising between guests and partners to resolve light complexity issues via phone and email, ensuring they receive a helpful, positive experience on various topics such as: additional travel advice, modifications, cancellations etc
    ·        Providing accurate, valid, and complete information by using the right tools, methods, and processes.
    ·        Ensuring a high level of customer service and a positive guest experience.

    You’ll get in return:
    ·        Full time paid training
    ·        Excellent salary and bonus plan
    ·        Additional health insurance and food Vouchers
    ·        Transportation Allowance

    Want to apply?
    If you find yourself perfect for the current position, submit your CV in English or send your resume at Karina.Barakova@easyconsultbg.com

    All applications will be treated in strict confidentiality. Only shortlisted candidates will be invited to an interview.
    Easy Consult Company LTD - Recruitment Agency (Recruitment license № 2339/ 30.08.2017).

  • Населено място:
    Sofia
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Consultancy
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Изи Консулт

    Бизнес сектор: HR

    Уебсайт на компанията: https://easyconsultbg.com/

    Допълнителна информация: Ние сме една от най-бързо развиващите се компании в сектор човешки ресурси в България. Нашият успех се дължи на екипа ни от специалисти, познаващи отлично работата си и обединени от желанието да реализират креативни решения за пазара.
    Консултираме и работим с български и международни компании, на които предоставяме достовeрна информация и качествени услуги.
    Ако разглеждате нови възможности за кариерно развитие, имате нужда от съдействие при подбора на кадри или управлението на хора и процеси,свържете се с нас.

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg