Регистрация

Младши консултант ИТ Управление на инфраструктурата (м/ж)

05 Сеп 2019 | Показана 933 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    С над 90 магазина и 2 логистични центъра в страната Лидл България вече 8 години затвърждава водещата си позиция като отговорен инвеститор, коректен работодател и предпочитано място за пазаруване, предлагащо високо качество на добра цена.
    В ежедневната си работа се придържаме към ясни принципи на уважение и честност, които определят нашите действия и начин на общуване.

    Ако искате да работите в приятна атмосфера с екип от мотивирани и усмихнати хора, не се колебайте и кандидатствайте сега!

    За Централния ни офис търсим:

    Вашите отговорности:
    • Вие отговаряте за инсталация, конфигуриране и цялостна администрация на сървъри/сториджи;
    • Занимавате се с управление на бази данни и при необходимост осигурявате подкрепа на крайните потребители;
    • Извършвате анализи на инциденти и изпълнявате 2-о ниво на поддръжка за поверените системи и инфраструктура;
    • Планирате и въвеждате промени в ITIL;
    • Подпомагате реализацията на проекти за внедряване на ИТ-услуги;
    • Разработвате ръководства за потребители и описания на приложения;
    • Изпълнявате оперативни задачи по осигуряване на безаварийна дейност на инфраструктурата и непрекъснатото й оптимизиране.

    Вашият профил:
    • Имате завършено висше техническо образование, като насоченост Компютърни мрежи и инфраструктура е предимство;
    • Проявявате интерес и разбиране към организационните структури и вътрешнофирмените процеси;
    • Имате познания в областта на сървърната администрация и управлението на бази данни – Oracle, MS SQL;
    • Познавате системи за сторидж и виртуализация – NetApp, VMware;
    • Притежавате отлични аналитични и комуникативни умения и работите добре в екип;
    • Притежавате свидетелство за управление на МПС и шофирате активно;
    • Владеете английски език на много добро ниво /мин. B2/;
    • Ползването на немски език на добро ниво е предимство.
    Нашето предложение
    • Работа в международна компания с възможности за кариерно развитие;
    • Въвеждащо обучение;
    • Стартово заплащане в размер на 2900 лв. бруто;
    • Ваучери за храна в размер на 60 лв./месечно;
    • Допълнително здравно застраховане;
    • Карта Мultisport на преференциална цена;
    • 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;
    • Подарък и паричен бонус при раждане на дете;
    • Работно място – с. Равно поле.
    Кандидатствайте онлайн сега!
    • Ще бъдат разглеждани само кандидатурите, към които има приложени автобиография и мотивационно писмо, затова не забравяйте да ги изпратите;
    • С одобрените кандидати ще се свържем лично, затова посочете актуален телефонен номер;
    • Всички останали ще получат от нас писмен отговор на посочен от тях имейл.

    Лидл България гарантира
    • Коректно отношение;
    • Дисциплина, точност и прозрачност в трудовите взаимоотношения;
    • Пълна конфиденциалност при разглеждането на кандидатурите;
    • Пълна защита на личните данни според новата регулация на ЕС и действащото българско законодателство.
    *пълния информационен текст за ЗЛД  прочетете на кариерния сайт на Лидл България.
  • Населено място:
    Други в България
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Информационни технологии и телекомуникации
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Лидл България ЕООД енд Ко.КД

    Допълнителна информация: С над 95 магазина в 47 града и над 2 700 служители Лидл България заема своето място сред водещите търговски вериги в страната. Нашите принципи за успех са практичност, гъвкавост и приветливост. Ние залагаме на опростени структури и се концентрираме върху важните неща. За пет години присъствие на българския пазар, освен като водеща търговска верига, Lidl се наложи и като желан партньор, социално-отговорна компания и предпочитан работодател. За това говорят редицата награди, проведените през годините социално-отговорни кампании и най-вече положителното отношение и силната мотивация на нашите служители. Именно те, със своята ангажираност и мотивация, помагат всеки ден за утвърждаване на позицията ни като предпочитано място за пазаруване. С развитието на компанията в България се откриват нови работни места в централата на фирмата, нейните регионални офиси, логистични центрове и филиалите в страната.

    Е-mail: jobs@lidl.bg

    Всички обяви на работодателя
    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg