Регистрация

Анализатор проучване на пазари

09 Сеп 2019 | Показана 407 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    1. Събира и обработва седмични справки за продажби
    2. Следи и отчита изпълняване на плана на продажбите на дистрибутори
    3. Анализиране и участие в оптимизацията на бизнес процеси
    4. Следи и отчита промоционалната активност на дистрибутори
    5. Осъществяване на контрол на подаване на данни от дистрибутори относно реализирани продажби на продукцията на компанията
    6. Обработване, актуализиране и консолидиране на данни
    7. Работа със специализиран софтуер
    8. Участва в оперативното и стратегическо планиране на компанията

    ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ
    1. Висше образование в следните области: икономика, информационни технологии, математика и др. релевантни
    2. Опит на подобна позиция минимум 1 година в FMCG-сектор: производители или дистрибутори на хранителни или други бързо оборотни стоки
    3. Отлични компютърни умения – MS Office ( Excel : PIVOT TABLES, SUM, SUMIF, VLOOKUP, IF и т.н., Word, PowerPoint, Access)
    4. Владеене на английски език (писмено и устно общуване) на работно ниво; владеене на руски език е предимство
    5. Аналитичност, логическо мислене и умения за планиране
    6. Организационни и комуникационни умения
    7. Умение за работа в интернационален екип
    8. Желание за развитие заедно с Компанията
    9. Амбициозност, отдаденост на работата на 100%
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Друг
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Рошен България ЕООД

    Бизнес сектор: Други

    Допълнителна информация: Сладкарската Корпорация "ROSHEN" (Украйна, гр. Киев) е един от най-големите производители в света на сладкарски изделия. В световната класация "Candy Industry TOP 100" ("100 най-големи в сладкарския бизнес") компанията заема място в TOP-25.
    "ROSHEN" произвежда повече от 350 сладкарски изделия: шоколад, шоколадови бонбони, карамелажни и желирани бонбони, бисквити, рула и сухи пасти, вафли. Общият обем на производство надвишава 450 000 тона за година. Годишният оборот е около 1 милиард долара. Продуктите на компанията се продават в повече от 70 държави.
    "Рошен България" ЕООД е официално представителство на СК "ROSHEN" и се занимава с официален внос и продажба на украински шоколадови и захарни изделия с марката "ROSHEN" в Република България .

    Е-mail: diana_marinova@roshen.bg

    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg