Регистрация

Координатор Бранд и опаковки (м/ж)

11 Сеп 2019 | Показана 682 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    С над 90 магазина и 2 логистични центъра в страната Лидл България вече 8 години затвърждава водещата си позиция като отговорен инвеститор, коректен работодател и предпочитано място за пазаруване, предлагащо високо качество на добра цена.
    В ежедневната си работа се придържаме към ясни принципи на уважение и честност, които определят нашите действия и начин на общуване.

    Ако искате да работите в приятна атмосфера с екип от мотивирани и усмихнати хора, не се колебайте и кандидатствайте сега!

    За нашия централен офис в Равно поле търсим:

    Вашите задачи
    • Оптимизирате и стандартизирате транспортните опаковки (коли) на артикулите по отношение стабилност на конструкцията, съотношение цена / качество и разходи/ ползи, както и презентация на артикулите във филиалите и др.
    • Координирате промени в опаковките с вътрешни и външни партньори / доставчици.
    • Имплементирате съгласуваните промени и осъществявате контрол по отношение  на изпълнението от страна на доставчиците.
    • Отговаряте за координация и контрол на текущи проекти, вкл. контрол на реализацията на опаковките (печатен процес, одобрение за печат според вътрешните разпоредби на Lidl).
    • Разработвате лейаут-решения за единични опаковки, съобразени със стайлгайда на съответния бранд.
    • Планирате, организирате и реализирате проекти - пр. концепции за създаване на блокове за собствените марки, търговски промоции за собствените марки.
    • Обслужвате комуникационната и административна платформа на отдела.
    • Комуникирате с централите на Lidl в други държави с цел оптимизиране на работните процеси и съвместно координиране на интернационални проекти за опаковки.
    • Обработвате документи и фактури.
    • Поддържате бази данни и архива в отдела.

    Вашият профил
    • Имате завършено висше образование, степен бакалавър;
    • Ползването на немски език на много добро ниво е задължително изискване;
    • Имате отлична компютърна грамотност;
    • Работите на професионално ниво с Adobe Illustrator;
    • Умеете да поставяте приоритети и спазвате срокове, както и да боравите с конфиденциална информация;
    • Притежавате отлични комуникативни умения;
    • Умеете да се интегрирате в екип и се адаптирате бързо към динамична работна среда;
    • Вие сте самоинициативни, организирани и отговорни.

    Нашето предложение
    • Работа в международна компания с възможности за кариерно развитие;
    • Въвеждащо обучение;
    • Стартово заплащане в размер на 2700 лв. бруто;
    • Ваучери за храна в размер на 60 лв./месечно;
    • Отчитане и заплащане на изработеното време с точност до минута;
    • Допълнително здравно застраховане;
    • Карта Мultisport на преференциална цена;
    • 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;
    • Подарък и паричен бонус при раждане на дете;
    • Работно място – с. Равно поле, общ. Елин Пелин (организиран служебен транспорт).

    Кандидатствайте онлайн сега!

    Ще бъдат разглеждани само кандидатурите, към които има приложена автобиография, затова не забравяйте да я изпратите;
    С одобрените кандидати ще се свържем лично, затова посочете актуален телефонен номер;
    Всички останали ще получат от нас писмен отговор на посочен от тях имейл.

    Лидл България гарантира

    Коректно отношение;
    Дисциплина, точност и прозрачност в трудовите взаимоотношения;
    Пълна конфиденциалност при разглеждането на кандидатурите;
    Пълна защита на личните данни според новата регулация на ЕС и действащото българско законодателство.

    *пълния информационен текст за ЗЛД прочетете на кариерния сайт на Лидл България
  • Населено място:
    Софийска област
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Маркетинг
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Лидл България ЕООД енд Ко.КД

    Допълнителна информация: С над 95 магазина в 47 града и над 2 700 служители Лидл България заема своето място сред водещите търговски вериги в страната. Нашите принципи за успех са практичност, гъвкавост и приветливост. Ние залагаме на опростени структури и се концентрираме върху важните неща. За пет години присъствие на българския пазар, освен като водеща търговска верига, Lidl се наложи и като желан партньор, социално-отговорна компания и предпочитан работодател. За това говорят редицата награди, проведените през годините социално-отговорни кампании и най-вече положителното отношение и силната мотивация на нашите служители. Именно те, със своята ангажираност и мотивация, помагат всеки ден за утвърждаване на позицията ни като предпочитано място за пазаруване. С развитието на компанията в България се откриват нови работни места в централата на фирмата, нейните регионални офиси, логистични центрове и филиалите в страната.

    Е-mail: jobs@lidl.bg

    Всички обяви на работодателя
    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg