Регистрация

Експерт, околна среда

21 Окт 2019 | Показана 3071 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Вашите отговорности:

    • Координация на оперативно ниво дейностите по управление на отпадъците и проследяване за спазване на съответствието с актуалните нормативни изисквания.
    • Участие в изготвянето на годишните доклади за образувани и предадени отпадъци.
    • Участие в подготовката и провеждането на обучения по околна среда.
    • Проследяване за спазване на условията по Комплексни разрешителни и участие при
    • изготвяне на необходимата документация във връзка с провеждане на процедури по тяхното изменение и/или актуализация.
    • Проследяване европейското и национално законодателство свързано с Европейската схема за търговия с емисии (ЕСТЕ) и участие в изготвянето на годишните доклади за емисии на парникови газове.
    • Оперативната поддръжка и подобряване на Системата за управление по околната среда по стандарт ISO 14001 в дружествата от групата на ЕВН.
    • Поддържане на комуникация с контролни органи, природозащитни НПО и други заинтересовани страни.

    Вашият профил:

    • Висше образование в областта на опазване на околната среда.
    • Минимум 3 години опит по специалността.
    • Познаване на законодателството свързано с околна среда - управление на отпадъците, комплексното предотвратяване и контрол на замърсяването, ЕСТЕ на парникови газове, ограничаване на вредното въздействие на опасни химични вещества и смеси.
    • Опит в дейностите по управление на отпадъците, включително тяхната отчетност.
    • Познаване на изискванията по ISO 14001:2015 и опит в поддържане и подобряване на СУОС.
    • Опит с работа по комплексни разрешителни и разрешителни за емисии на парникови газове се счита за предимство.
    • Владеене на английски език писмено и говоримо, предимство е владеенето и на немски език.
    • Компютърна грамотност – MS Office, Internet и др.; SAP се счита за предимство.
    • Умение за работа в екип и с повишено внимание към детайлите.

    Ние Ви предлагаме:

    • Възможност за реализация в утвърдена международна компания в енергийния сектор
    • Възможност за усъвършенстване в екип от опитни експерти
    • Работа по разнообразни проекти в динамична атмосфера
    • Атрактивен социален пакет и условия на труд

    Срок за кандидатстване: 04.11.2019 г.

    Ако позицията представлява интерес за Вас, изпратете ни подробна автобиография и мотивационно писмо, като посочите референтния номер (Ref. No.) на обявата, по която кандидатствате.

    Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

    Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от  субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора.
    Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на следния линк: https://www.evn.bg/SpecialPages/Default/GDPR-PrivacyDeclaration.aspx
  • Населено място:
    Пловдив
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Защита на околната среда
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: EVN България

    Бизнес сектор: Енергетика

    Уебсайт на компанията: http://evn.bg

    Допълнителна информация: EVN България е част от голямото семейство на EVN AG – водеща австрийска компания с централа в най-голямата австрийска федерална област – Долна Австрия. Групата EVN България е създадена след приватизация на енергийни дружества в началото на 2005 г. и първоначално обхваща бизнес дейности в областта на разпределението и продажбата на електрическа енергия в Югоизточна България. От декември 2007 г. EVN България е активна и в областта на топлоснабдяването в Пловдив, а от 2009 г. започва да реализира и проекти в областта на възобновяемите енергийни източници.

    Е-mail: jobs@evn.bg

    Профил на компанията
    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg