Регистрация

Търговец /нови клиенти/

07 Ное 2019 | Показана 527 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:

    Ние от Human Capital Store търсим Търговец /нови клиенти/, който да допълни екипа от опитни и висококвалифицирани в своята област служители. Нашият клиент е холдингово дружество, специализирано в изграждане на слаботокови и електрически инсталации, БМС и пълен инженеринг.

    Какви ще бъдат отговорностите:
    – Търсене на нови клиенти;
    – Провеждане на преговори при сключване на договори;
    – Познаване и презентиране на всички продукти на компанията;
    – Търсене на нови пазари за компанията;
    – Анализ и подготовка на ценови оферти;
    – Поддържане на база данни;
    – Командировки в страната.

    Какви са изискванията към кандидата:
    – Добро ниво на английски език;
    – Много добра компютърна грамотност (Outlook, Excel, Word, PowerPoint);
    – Опит на подобна длъжност минимум 2 години;
    – Умение за самостоятелно взимане на решения;
    – Лесна комуникация с нови и различни хора.

    Предложението на клиента е:
    – Работно време от понеделник до петък от 8:00 – 17:00 (с регламентирана почивка от 12:00-13:00 часа);
    – Ваучери за храна на стойност 60лв.;
    – Сключен договор със здравно заведение за безплатна диагностика и лечение;
    – Коректни трудови взаимоотношения;
    – Интересна и динамична работа;
    – Възможност за кариерно развитие.

    Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

    Human Capital Store  притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

    Услугите към кандидатите са безплатни.

    Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

    Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
    да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
    да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Търговия и продажби
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg