Регистрация

Microsoft Dynamics 365 Консултант

07 Ное 2019 | Показана 313 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    „Хорайзънс България“ е водеща компания за набиране на персонал с 16-годишен опит на българския пазар, специализирана в средни мениджърски и експертни позиции. С нашия опит и подход на кариерни консултанти ние сме в състояние да допринесем за професионалното и личностното развитие на кандидатите, като им предоставим възможности, в които да демонстрират своя потенциал и умения.

    Наш клиент е българска компания, предоставяща информационни решения за управление на бизнеса. Поради разширяване на техния екип търсим професионалист на позиция:

    Ролята предоставя възможност за придобиване на задълбочени познания в областта на информационните системи в сферата на финансите, производството, логистиката и търговията.

    Основни функции:
    • Участие в цялостния процес по внедряване на информационни системи
    • Проучване на специфичните потребности на клиентите и координиране на процеса по разработка на индивидуално решение от екип от програмисти
    • Тестване на готовия продукт и създаване на ръководство за потребителя
    • Настройка на системата и обучение на клиентите
    • Участие в процеса на поддръжка и консултиране при технически проблеми
    • Участие в срещи и подпомагане на потенциални клиенти при избор на работещи бизнес решения

    Успешният кандидат притежава:
    • Висше образование в сферата на икономиката и/или информационните технологии
    • Добри познания по английски език
    • Опитът с Microsoft Dynamics NAV/AX/365 като консултант или вътрешен ERP support е предимство

    Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Конфиденциалността е гарантирана.

    Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
    Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

    Хорайзънс България, притежава Лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016 г.

    • С изпращането на настоящата кандидатурата давам съгласието си на Хорайзънс България ООД да съхранява и използва моите лични данни за обратна връзка с мен относно позицията, за която кандидатствам и/или потенциални такива. Молим преди изпращането на настоящата кандидатурата да се запознаете с Политиката за лични данни на Хорайзънс България ООД.

    • С настоящото давам своето съгласие личните ми данни да бъдат обработвани за целите на предоставяне на посреднически услуги за кандидатстване за работа чрез Хорайзънс България.

    • Потвърждавам, че съм се запознал с и приемам Политиката за лични данни на Хорайзънс България ООД.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Информационни технологии и телекомуникации
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Horizons Bulgaria

    Бизнес сектор: Консултантска дейност

    Допълнителна информация: Horizons e водеща агенция за подбор на персонал в България с повече от 15 години опит на Българския пазар и Балканите. Ние специализираме в сложни решения в областта на откриването, подбора и привличането на персонал и мениджмънт кадри чрез различни методологии. Нашата основна цел е да намерим възможно най-добрите професионалисти според наличните ресурси за нашите клиенти – работодателите.

    Е-mail: office@horizons.bg

    Всички обяви на работодателя
    Всички обяви
© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg