Регистрация

СЧЕТОВОДИТЕЛ

08 Яну 2020 | Показана 2070 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Клас по НКПД:    Аналитични специалисти
    Код по НКПД:                 24116004

    I.     ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА :
    1.    Образование – висше икономическо.
    2.    Образователна степен – “бакалавър” или “магистър”.
    3.    Добро познаване на нормативните актове, свързани с:
    -   счетоводната отчетност, вътрешния финансов контрол, данъчното и осигурителното право;
    -   реда и условията за извършване на осчетоводявания и инвентаризации, организацията на първичната отчетност и вида на първичните счетоводни документи.
    4.    Вътрешни актове и инструкции относно реда и начина на отчитане на финансовите средства.
    5.    Компютърна грамотност – работа с програмни продукти, свързани със счетоводната дейност.
    6.    Професионален опит – не по-малко от 5 години трудов стаж по специалността и знания в счетоводната отчетност на нестопански организации.
    7.    Отлично владеене на английски език.
    8.    Лични качества – комбинативност, комуникативност, оперативност, способност за работа самостоятелно и в екип.

    II.    ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ :
    1.    Извършва всички дейности, свързани с обработка на финансово-счетоводни документи.
    2.    Изготвя оборотни ведомости, извършва извлечения и справки от аналитични сметки, участва при изработването на тримесечните, шестмесечни и деветмесечни междинни баланси, както и годишния финансов отчет на организацията.
    3.    Изготвя годишния бюджет на организацията.
    4.    Участва в комисии по инвентаризации и проверки на материално-отговорни лица и осигурява необходимата информация при реализиране на имуществената отговорност на работници и служители при липси и разхищения на парични средства и материални ценности, както и при търсене на отговорност при неизпълнение на договорни задължения от клиенти на предприятието .
    5.    Подготвя данни за отчети и формуляри по проекти на организацията.
    6.    Изчислява и осчетоводява работните заплати, граждански договори и вноските за държавното обществено осигуряване, здравното осигуряване и данъците свързани с тях.
    7.    Изпълнява и други задачи, възложени му от ръководството на предприятието.

    III.   ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ, ПРИСЪЩИ ЗА ДЛЪЖНОСТТА
    1.    Отговаря за своевременното оформяне на счетодовните документи и воденето на счетоводните отчетност на организацията.
    2.    Носи отговорност за несвоевременното или неточно извършени счетоводни операции и подадени данни.
    3.    Отговаря за достоверността на финансово-счетоводните документи и информацията, която се представя на ръководството и длъжностните лица.

    ОРГАНИЗАЦИЯТА ПРЕДЛАГА :
    Позиция на пълно работно време, трудов договор с изпитателен срок и конкурентно заплащане. Работно място в гр. София.
    Моля да изпратите CV и мотивационно писмо до office@hfh.bg не по-късно от 05. 02. 2020 г.
    Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Счетоводство, контрол, финанси
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Фондация „Подслон за човечеството“ / Habitat for Humanity Bulgaria

    Бизнес сектор: Неправителствени организации

    Уебсайт на компанията: https://www.facebook.com/HabitatForHumanityBulgaria ; https://www.habitat.org

    Допълнителна информация: Хабитат България е част от голямата мрежа на Habitat for Humanity – глобална неправителствена организация, работеща в САЩ и още над 70 страни по целия свят. От основаването си през 1976 г. организацията е помогнала на повече от 29 милиона души да подобрят условията си на живот чрез осигуряване на жилищна помощ като жилищно строителство, благоустрояване и ремонти, така и чрез подобряване на достъпа до пазара на жилища, които са на достъпни цени.

    Чрез застъпническата си дейност и обученията в сферата на строителството и управлението на финанси Habitat for Humanity е помогнала на още 2.3 милиона души по целия свят. Кампанията Solid Ground е пример за драстичното подобряване на начина, по който хората получават право на достъп до земя за жилищни нужди.

    От стартиране на своята дейност през 2001 г. Хабитат България популяризира идеята за адекватните жилищни условия като основно човешко право и работи за активизиране на съзнанието на обществото в посока премахване на жилищната бедност.Организацията подпомага разрешаването на жилищните проблеми на лица и семейства, които не притежават собствен дом и нямат достатъчно средства за закупуването, построяването или наемането на такъв, както и на лица, живеещи в неадекватни жилища, които нямат възможност да ги ремонтират и подобрят.

    Следвайки идеите и принципите на партньорство, обществено сътрудничество, доброволчество, загриженост и уважение към нуждите на другите, до момента Хабитат България е построила 12 нови жилища с помощта на над 500 доброволци от 44 страни по целия свят и е подкрепила повече от 6 000 партньорски семейства в 24 населени места в страната.

    Е-mail: office@hfh.bg

    Всички обяви
© 2003-2020 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg