Регистрация

Редактор на Капитал Кариери

11 Фев 2020 | Показана 2412 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Капитал Кариери е медиа, специализирана в темите за управление на кариерата и човешките ресурси, както и платформа за работодателско позициониране и наемане на висококвалифицирани служители.
    Капитал Кариери е част от Икономедиа - най-­големият издател на бизнес медии в България и една от водещите онлайн групи.

    Във връзка с предстоящото обновяване на сайта предлагаме възможност да станете част от екипа на Икономедиа като
    www.karieri.bg

    Отговорности:
    ·         Създаване, редакторски контрол и управление на мултимедийното съдържание на сайта, както и на страниците на karieri.bg в социалните медии.
    ·         Развиване на контакти в общността на специалистите по човешки ресурси и фирмите, специализирани в управление на човешкия капитал
    ·         Следене на тенденциите и добрите практики в областта – глобално и на българския пазар, идентифициране на теми и лидери на мнение
    ·         Създаване на съдържание и работа свързана с организирането на събития в областта на кариерите и човешките ресурси.

    Очаквания към кандидата:
    ·         Да проявява интерес към темите за кариерното развитие и управлението на човешкия капитал. Предишен опит в областта е предимство.
    ·         Грамотност, познаване и прилагане на добрите практики при създаването на онлайн съдържание.
    ·         Готовност непрекъснато да развива знанията си в областта и умения за работа с източници на информация.
    ·         Кооперативност, резултатност, точност, прецизност.

    Какво предлагаме:
    ·         Възможност за развитие в иновативна и динамична среда
    ·         Свобода за поемане на инициатива
    ·         Възможност за развиване на контакти
    ·         Конкурентно заплащане

    Ако се интересувате от позицията, моля изпратете свое CV и мотивационно писмо на job@karieri.bg.  До 29.02.2020

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Медии и информация
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Капитал Кариери

    Бизнес сектор: Други

    Допълнителна информация: Капитал Кариери е медиа, специализирана в темите за управление на кариерата и човешките ресурси, както и платформа за работодателско позициониране и наемане на висококвалифицирани служители.

    Капитал Кариери е част от Икономедиа - най-­големият издател на бизнес медии в България и една от водещите онлайн групи.

    Е-mail: job@karieri.bg

    Всички обяви
© 2003-2020 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg