Регистрация

Експерт "Здравно застраховане"

13 Фев 2020 | Показана 239 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    ММ ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР, като част от групата на MM GROUP, с основна дейност-посредничество при продажба на застрахователни продукти и консултации в областта на застраховането, търси да назначи служител на длъжност Експерт "Здравно застраховане"

    Задължения и отговорности:
    • изготвяне на застрахователни оферти;
    • договаряне на условия и сключване на договори за Допълнително здравно застраховане (индивидуални и корпоративни);
    • консултиране и обслужване на клиентите, относно настъпили събития;
    • приемане и преглед на медицински документи по настъпили събития;
    • информиране на клиентите за изтичащи полици, падежи по дължими вноски и проследяване на плащанията;

    Изисквания към кандидата:
    • отлична компютърна грамотност - MS Office, работа със специализиран софтуер;
    • висше образование;
    • отлично познаване на застрахователните продукти, начин на сключване, познания относно необходима предоговорена информация за сключване на застраховка, необходими познания относно начина на ликвидация
    • опит в застраховането – мин. 3 години;

    Нашите очаквания:
    • отговорност и лоялност;
    • енергичност, комуникативност, организираност, умения за работа в екип;
    • отговорност за качеството на обслужване;
    • да отговаря за своевременно и точно изпълнение на поставените задачи и цели;
    • конфиденциалност

    Ние предлагаме:
    • трудов договор с MM Застрахователен брокер ЕООД;
    • бонуси на база реализирани продажби;
    • бонуси във връзка отлично справяне с работния процес;
    • обучения за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещо развитие;
    • работа в млад екип;
    • допълнителни социални придобивки

    Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография и снимка. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
    Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Банкови, финансови, застрахователни услуги
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: MM Group

    Бизнес сектор: Застрахователна дейност

    Уебсайт на компанията: https://www.mm-bulgaria.com/

    Допълнителна информация: “ММ Застрахователен брокер” ООД е лицензиран застрахователен брокер съгласно изискванията на българското законодателство (лиценз No 73/30.05.2000 г., издаден от Дирекция за застрахователен надзор към Министерство на финансите на Република България) и член на Асоциацията на застрахователните брокери в България.

    Е-mail: v.stoilova@mm-bulgaria.com

    Всички обяви на работодателя
    Всички обяви
© 2003-2020 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg