Младши специалист - счетоводство и администриране (с английски език)

24 Мар 2020 | Показана 298 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Top Skills Recruitment е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата на изнесените услуги. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

    Ако искате да стартирате професионалния си път не просто от някъде, а от правилното място, ние имаме какво да Ви предложим.

    Станете част от международна компания, предлагаща финансови решения в различни области.

    Част от Вашите задължения:
    Обработка на транзакции и нетърговски сделки
    Реконсилация на парични средства и оценка на портфейла
    Участие в изготвянето на ежедневни, седмични и месечни финансови отчети

    Подходящият кандидат притежава:
    Бакалавърска степен по счетоводство
    0-2 години опит в счетоводната сфера
    Работно ниво на английски език – минимум Б1
    Компютърна грамотност
    Организираност и отговорност
    Внимание към детайлите

    Предложението включва:
    Много добро стартово възнаграждение и пакет социални придобивки
    Стандартна работна седмица
    Удобна локация
    Курсове за сертификати (разходите се поемат от компанията)
    Спокойна и приятна работна обстановка
    Ако си представяте бъдещето си в надеждна и доказана компания, моля изпратете автобиография на английски език.

    Ключови думи: Английски/ English/ Finance/ Финанси/ Accounting/ Счетоводство/ Administration/ Администрация/ Фондове/ Fund

    С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

    Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда и социалната политика: № 2399 / 15.11.2017.
    Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Банкови, финансови, застрахователни услуги
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Top Skills Recruitment Ltd.

    Бизнес сектор: Администрация; Други; Консултантска дейност

    Уебсайт на компанията: https://topskills-bg.com/

    Допълнителна информация: Top Skills Recruitmentе агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в аутсорсинга и IT сектора. Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

    Офисите ни се намират вСофияиБлагоевград- стратегически локации, чрез които се свързваме с нашите партньори, клиенти и кандидати на местно и международно ниво.

    Top Skills Recruitmentорганизира разговорни курсове по немски, френски и английски език за тези от Вас, които имат нужда от практика. Обученията се провеждат в малки групи, за по-добро усвояване на езика, като целта е участниците да говорят възможно най-много помежду си с помощта на преподавател.

    Благодарение на нашия нетрадиционен и приятелски подход за общуване с хората, ние се целим към добри резултати спрямо кандидати и клиенти.

    “Top Skills Recruitment”is a talent acquisition company established by professionals with years ofexperience in recruitment within Business Process & IT Outsourcing. Our higher purpose is to find and bring out the best of our candidates so that they can land their dream job and at the same time offer innovative value-added solutions to our clients.

    Thanks to our core value of having professional, tailored, creative and friendly recruitment approach we are growing with the utmost goal of making our clients and candidates happy. We are dedicated to helping people to accomplish their dreams and succeed.

    Sofia:
    9 Petar Parchevich str, floor 1, office 1
    M: +359 896 719 324

    Blagoevgrad:
    2700 Blagoevgrad, 47 Todor Aleksandrov Str., Mall of Blagoevgrad, floor 1

    If you are looking for a job but not sure how to proceed, send us your CV and we will help you.

    Е-mail: eli.stoyneva@topskills-bg.com

    Всички обяви на работодателя
    Всички обяви
© 2003-2020 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg