Регистрация

Бизнес анализатор

21 Май 2020 | Показана 791 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    В Еконт се стремим да имаме ясна представа за логистичния пазар – какво се случва, как се случва и защо се случва. Целта на нашия екип от бизнес анализатори е да отговори на въпроса “Защо?”, като извършва задълбочен анализ и изследване на причините за състоянието на нашите процеси, услуги и продукти.

    Успешният анализатор:
    • е отговорен. Разбира личния си принос към компанията;
    • е комуникативен. Общува активно с колеги и клиенти;
    • има математическо мислене. Работата с цифри му носи удоволствие;
    • мисли логично. Прави връзката между причина и следствие;
    • е прецизен. Взема под внимание всеки детайл по време на анализите, които прави;
    • e любопитен. Интересува го всичко ново и не спира да търси нови знания и нова информация.

    Като част от екипа ти ще:
    • извеждаш сегашното състояние на процеса, който се анализира
    • правиш проучвания и анализ с цел разбиране на причините за дефекти в процесите
    • извеждаш желаното състояние на процеса
    • планираш следващи стъпки за подобряването на процеса и постигането на целта.

    Ако правиш всичко с мисъл за това колко хора ще получат дълготрайна полза. Ако виждаш възможности там, където другите - ограничения. Ако се чувстваш най-добре в динамична среда и обичаш да работиш заедно с хората. Ако си комуникативен и приветстваш промяната, то Еконт е за теб.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Мениджмънт
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Еконт експрес

    Бизнес сектор: Транспорт и логистика

    Уебсайт на компанията: http://www.econt.com

    Допълнителна информация: Повече от 20 години растем и се развиваме, за да сме ви полезни. От създаването си през 1993 г. досега Еконт се налага като експерт в логистиката за България. Водени от стремежа да дадем повече от обикновеното, ние не спираме да създаваме нови и по-добри решения за вас и вашия бизнес в областта на куриерските, пощенските и карго услугите.

    Е-mail: v_nikolova@econt.com

    Всички обяви на работодателя
    Всички обяви
© 2003-2020 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg