Регистрация

Специалист Маркетинг

21 Май 2020 | Показана 823 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    В Еконт вярваме, че винаги трябва да сме на вълната на промяната и че успехът на бранда се измерва не само в цифри, но и с удовлетвореността на клиентите. Чрез различни бизнес методи, екип Маркетинг се грижи за разширяването на бизнеса, за ръста на клиентите и партньорите на Еконт.

    Успешният специалист Маркетинг:

    • е отговорен. Разбира личната си отговорност и приноса си към компанията;
    • е комуникативен. Общува активно с колеги и клиенти;
    • е адаптивен. Вижда възможностите във всяко предложение и се чувства комфортно в динамиката на промяната.
    • е креативен. Има нови идеи и търси ефективни решения на проблеми;
    • е аналитичен. Вижда връзката между причина и следствие, защо нещо се случва;
    • е прецизен. Взема под внимание всеки детайл по време на анализите, които прави;
    • умее да води преговори. Може да представи големи идеи с малко думи;
    • има визионерско мислене. Погледът му е насочен към големия успех, готов е да изследва непознати територии.

    Като част от екип Маркетинг ти ще:

    • отговаряш за организиране, извършване и анализ на потребителски проучвания и наблюдения
    • консултираш качествено потенциални клиенти по телефон или лице в лице
    • предлагаш услугите на компанията и реализираш продажби
    • отговаряш за разработка на възможности за проникване в нови пазарни ниши
    • развиваш екип от търговци, които ще отговарят за привличането на нови клиенти и партньори.

    Ако ти си от хората, които правят всичко с мисълта за това колко хора ще получат дълготрайна полза от действията им. Ако виждаш възможности там, където другите виждат ограничения. Ако се чувстваш най-добре в динамична среда и обичаш да работиш заедно с хората. Ако си комуникативен и приветстваш промяната, то Еконт е за теб.

  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Маркетинг
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Еконт експрес

    Бизнес сектор: Транспорт и логистика

    Уебсайт на компанията: http://www.econt.com

    Допълнителна информация: Повече от 20 години растем и се развиваме, за да сме ви полезни. От създаването си през 1993 г. досега Еконт се налага като експерт в логистиката за България. Водени от стремежа да дадем повече от обикновеното, ние не спираме да създаваме нови и по-добри решения за вас и вашия бизнес в областта на куриерските, пощенските и карго услугите.

    Е-mail: v_nikolova@econt.com

    Всички обяви на работодателя
    Всички обяви
© 2003-2020 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg