Регистрация

ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ с английски език

23 Юни 2020 | Показана 1621 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Отправяме към Вас предизвикателството да се присъедините към нашия млад и амбициозен екип, на позицията "ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ", която към момента е по заместване с възможност за постоянна заетост в бъдеще.

    ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

    - Цялостно счетоводно обслужване на портфолио от компании, част от българска холдингова група;
    - Отговаря за своевременно и точно извършване на счетоводните операции и подаване на данни в срок;
    - Изготвя месечни, междинни и годишни финансови отчети, съставя справки, данъчни декларации, месечни декларации по ЗДДС и др.;
    - Води кореспонденция и подготвя документи за проверки от държавната администрация – НАП и други институции;
    - Участва в изготвяне на финансово-счетоводна документация съобразно изискванията на Националните и Международните счетоводни стандарти;
    - Отговаря за изготвяне, актуализиране, спазване и разясняване на вътрешно-фирмените финансови правила и процедури;
    - Дава предложения за актуализиране на счетоводната политика и съблюдава приложението й;
    - Анализира финансово-счетоводната дейност на компаниите и дава препоръки с цел подобряване на организацията и повишаване на ефективността;
    - Отговаря за спазване на приложимите данъчни и други нормативни актове;
    - Поддържа контакт с одиторски компании и външни финансови консултанти;
    - Докладва на Груповия финансов директор и съгласува с него действията си.

    ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

    - Висше образование – Финанси, Счетоводство и контрол;
    - Релевантен опит – минимум 4-5 години;
    - Компютърни умения: MS Office и ERP система MS Navision (предимство);
    - Висока степен на аналитичност и самостоятелност, способност за вземане на решения, инициативност;
    - Отлични комуникационни и организационни умения, изпълнение на поетите ангажименти в срок;
    - Умение за работа в екип;
    - Владеене на добър писмен и говорим английски език.

    КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

    - Мотивиращo възнаграждение, съобразено с професионалните ангажименти и постижения;
    - Възможности за професионално развитие;
    - Работа в динамично развиваща се и стабилна компания;
    - Уважение и пълна подкрепа от страна на ръководството;
    - Сигурно и коректно заплащане;
    - Социални придобивки.

    Моля, всички кандидатстващи по позицията да изпращат актуални CV-та със снимка. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Счетоводство, контрол, финанси
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
© 2003-2020 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg