Регистрация

Рицари на виното

08 Сеп 2020 | Показана 2338 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    Ново винено място в центъра на София търси своите двама рицари. Наред с рицарските добродетели, ще е необходима и голяма доза желание за кратко време да научите много за виното и историята на Стария свят. Би било полезно да имате опит в продажбата (сервирането) на качествени вина и да владеете чужд език.
    В случай че проявявате интерес, изпратете ни CV на български или на английски на be_consult@mail.bg. Възможно най-скоро ще се свържем с всички подходящи кандидати, за провеждане на лично интервю.
  • Населено място:
    София
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    Друг
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: БЕ Консулт ООД

    Бизнес сектор: Други; Консултантска дейност

    Допълнителна информация: Предмет на дейност
    Консултантска дейност на български или чужд език, телемаркетинг, електронна търговия, преводачески услуги, представителство и посредничество на местни и чуждестранни юридически и физически лица, покупко-продажба, управление на недвижими имоти, мениджмънт, хотелиерство и ресторантьорство, транспортна дейност, комисионна, спедиторска, складова и лизингова дейност, рекламна, информационна, външнотърговска дейност, включително внос, износ и всякакви други дейности, които не са забранени от закона.

    Е-mail: be_consult@mail.bg

    Всички обяви
© 2003-2020 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg