Регистрация

IT BUSINESS ANALYST

14 Окт 2020 | Показана 349 пъти

  • Задължения и изисквания към кандидатите:
    For one of our clients we are looking for a driven and experienced professional for the mission of IT BUSINESS ANALYST.

    Main Responsibilities:
    • Champion new features and changes to the platform and provide the engineering
    team with support throughout the development lifecycle.
    • Collaborate closely with the Business Development and the Engineering teams to
    scope effective solutions and ensure that we're building impactful products.
    • File and coordinate tickets for our engineering, design and operations teams.
    • Provide quality assurance support when launching new features and products.
    • Gather intelligence from market and our clients about needs and future growth.
    • Partner with application directors and creators to ensure each project meets a
    specific need and resolves successfully;
    • Assume responsibility for project tasks and ensure they are completed in a timely
    fashion
    • Evaluate and recommend new opportunities for enhancing our services.
    • Evaluate and draw conclusions from data related to customer behavior.

    Experience Required:
    • Experience with Business analysis frameworks and notation models
    • Experience in IT Project management and agile practices
    • Experience in technology development and deployment

    Qualification and Competencies:
    • Bachelor's Degree in Software Development, Computer Engineering, Project
    Management or related field;

    Personal Skills:
    • Ability to work in large complex projects;
    • Ability to work in a team;
    • A motivated self-starter, able to identify tasks, gaps or projects, develop plans;

    If you’re interested in the advertised opportunity please send us your CV. Only selected candidates will be invited for an interview.

    License № 2418 from 18.12.201

  • Населено място:
    Sofia
  • Тип заетост:
    Постоянна заетост
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Работна сфера:
    IT & telecommunications
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Име на компанията: Консултантска Компания Торо Групс ООД

    Бизнес сектор: Consulting

    Уебсайт на компанията: https://www.torogroups.com

    Допълнителна информация: Toro Group S (TGS) е водеща HR консултантска компания, оперираща на българския пазар повече от 20 години. TGS предлага решения в 3 основни направления - Директно търсене (Executive Search), Оценка и развитие на персонал, Консултиране в областта на човешките ресурси.

    Услугите по Executive Search се извършват от свързана с Toro Group S компания – Friisberg & Partners Bulgaria. Friisberg & Partners Bulgaria е българският партньор на Friisberg & Partners International (FPI). FPI е основана през 1977, като мрежа от пълноправни партньори – консултантски компании, със сфера на дейност Мениджърско консултиране, специализирана в услугите Директно търсене (Executive Search), Търсене на партньори и Мениджърски одит. В компанията работят над 100 висококвалифицирани консултанти и рисърчъри от много националности, които позволяват фирмата да предложи на клиентите професионален и бизнес ориентиран подход при решаването на проблем от 33 локации в 25 държави в Европа и по света.

    Лиценз № 2418 от 18.12.2017

    Е-mail: hr@torogroups.com

    Всички обяви
© 2003-2020 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg